Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 2 655
Евалла Мара. От най - анти ми се издигна в очите. Така трябва да се нареди тоя дембелин. А мъжете там му се обясняват в любов. Браво от мен изкефих се от душа. А онова зъбатото веднага се присламчи към Шева. Тигели хамави
Виж целия пост
# 2 656
Марийка все добре започва, ама кофти свършва.
Виж целия пост
# 2 657
Знаех си, че като му креснат на Шефа, и той млъква...
Виж целия пост
# 2 658
С какъв се събереш, такъв ставаш, тя е в тази среда, всички "мутри" ходят по чалготеките и кълчат кълки на песните на такива като Мара.
Виж целия пост
# 2 659
Права беше за повечето неща, ама този мутренски маниер....
Шефа обаче и той реши да го раздава мутра и с това натъртване на "бе". Joy
Виж целия пост
# 2 660
Мария последните години е спрягана за една от стилните чалгарки.
Много е пияна горката. Чак ще ме откаже да пия, че и моя поглед и говор става такъв. Grinning
Виж целия пост
# 2 661
Мара изглежда почерпена и ми се струва, че като пийне и се изглажда изказа:)
Виж целия пост
# 2 662
Ох, не вярвах, че ще стигна до там, ама и аз се изкефих на Мара.
Виж целия пост
# 2 663
Мара излиза по участия и на фризьор, 100 % знае какви са настроенията срещу шефчето. Прочела е, че навсякъде се възмущаваме как всеки му мълчи като мишка и не се обажда и изведнАж станА много смела и взе да го нарежда. А до вчера му беше дружка. Елементарна и жалка женица.
Виж целия пост
# 2 664
Бре тая Мара! Рядко противна жена, голямо парадиране с тия пари, голямо нещо.
Виж целия пост
# 2 665
Марийка все добре започва, ама кофти свършва.
Също като с браковете й.
Виж целия пост
# 2 666
Хубаво го нарежда Мара, че не използва и епитети като него. Той е тоя дето говори зад гърба на всички и само ги нарича такива и онакива.
Виж целия пост
# 2 667
Мара наистина беше модна икона в някаква класация.
Може, ама последно, че не разбрах - със 100 лева ли е в джоба или с петима готвачи зад гърба?
Виж целия пост
# 2 668
Анатемосайте ме, но Мария МЕ КЕФИ! Антон се сви като мишка, тя нарежда шефчето!
Аааа без такива анатемосвания и аз я харесвам и ми хареса, че не се притесни да ги смота тия двамата особенно шеВа.
А другите беж да ги няма - мухльовци.
Виж целия пост
# 2 669
Моля ви резюме , не мога да гледам в момента. Марийка какво нацепи шефа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия