Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 989
  • 3 701
# 330
Много са скучни днес, няма за какво да се закачи човек и да коментира .

На Шеф, Мегз нали му е ушила рокличка за днешния лайф.
Май не ми е по размер, че зърното му отвън.
Виж целия пост
# 331
Не беше ли салата Снежанка?

Да.
Виж целия пост
# 332
То просто нищо не показаха от тях, все пак те влязаха в края на  втория ден и общо взето ги показваха по малко само четвъртък и петък, защото си имаше сценарий да показват други. Иначе изглеждат възпитани момичета и пеят добре.
Виж целия пост
# 333
Ми те Водолеите си падат малко бисексуални. Днес ще се нацеди в бански, на следващия лайф ще е по сютюен и прашки Joy
Това последното дано не ни го покажат, че ще трябва да ни леят куршум масово.  hahaha
Сакън....леене на куршум...ти в кой век живееш?! Ей ся ще стане скандал Joy
Виж целия пост
# 334
Не беше ли салата Снежанка?
Някой не е слушал лекцията ма шефа, а се смял май, май
Joy
Добре, че не бях вътре и аз.
Виж целия пост
# 335
Пак изтъвах епизода Sad Шефа разбирам вече се е проявил. Доколкото прочетох никой не го е сиктирдосал. Жалко, че аватарчето ми не е там, поне не би му мълчал на тоз егоцентрик и освен да му паднат гашите, сигурно и ризата щеше да си скъса  Mr. Green
Виж целия пост
# 336
Поне едни панталонки да имаха.
Виж целия пост
# 337
Големи лигни са тия двете.... Нищо не направиха, а е толкова елементарно ooooh!
Виж целия пост
# 338
Егати и скуката.😥
Виж целия пост
# 339
Нищо не ме грабна тази вечер - ни скандали, ни лимбота... ooooh!
Виж целия пост
# 340
Нали беше забранено да им подсказват?
Виж целия пост
# 341
Голяма простотия.
Виж целия пост
# 342
Миглена нещо много ме разочарова. Държи се като лелка, която не е видяла ефир от двайсет години - иска тя да се покаже и всячески се опитва да измъкне нещо неприятно от събеседника.  Много куцо интеервю, просто вече не става, мина й звездният период.
Виж целия пост
# 343
По бтв синема дават филм с Том Круз - Забвение  Peace
Ей сега ще стане интересно и в темата, Мария е на ред. Peace
Виж целия пост
# 344
Наистина, май не е имало по-скучен лайв...  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия