Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 989
  • 3 701
# 315
Петров, все пак, си е просто готвач, не съм учудена от интелектуалното ниво. На който и да е готвил, не е бил на масата му, а при тиганите. Сигурно е професионалист, не съм опитвала таратора му и не мога да дам мнение, но до там. Това, че снобите са готови да спонсорират многомилионните му любовни разходи, създавайки му усещане за хайлайф персона,  няма начин само по себе си да го направи стойностна личност.
Виж целия пост
# 316
Коментиращите какво са видели от живота в къщата, та коментират?

Близначките трябвало да се учат от другите певачки в къщата. Да бе, да.
Виж целия пост
# 317
... А ако наистина е Марги, съм още по-потресена, но и възхитена донякъде, от липсата и на комплекси.  Wink
Ама какво й придиряте толкова! Легнала е по корем жената за последни слънчеви бани тази година. Това, че операторът е снимал отзад, тя какво е виновна.

Не разбрах за какво всъщност се е вихрел Петров. Като почнаха с гадателките и магиите и аз загубих интерес. Пък то за правилно хранене ли било?
Виж целия пост
# 318
Изпуснах всичко тази вечер да му се не види.
А г-жа Патрашкова с нейното "борене", за какво се били борели близначките... за същото, за което и другите миндили вътре, за внимание, известност, някой лев и тва е.
Виж целия пост
# 319
Ако е шефчето...кой му е услужил с голям номер бански?! Laughing Или е напънал някой от на Мичето Joy
Всяка би му услужила. След днешния скандал никой вече няма да посмеее да му каже нещо на въпреки.  Laughing
Виж целия пост
# 320
... А ако наистина е Марги, съм още по-потресена, но и възхитена донякъде, от липсата и на комплекси.  Wink
Ама какво й придиряте толкова! Легнала е по корем жената за последни слънчеви бани тази година. Това, че операторът е снимал отзад, тя какво е виновна.

Не разбрах за какво всъщност се е вихрел Петров. Като почнаха с гадателките и магиите и аз загубих интерес. Пък то за правилно хранене ли било?
Шефът правеше презентация на някакъв таратор с въздух, Антон нещо взе да се смее и излезе, после се върна. Твърди, че не се е смял за таратора, ама Шефът като подпали...
Поправям се - салата Снежанка. Mr. Green
Виж целия пост
# 321
Не, бееее, сигурно е Маргито. Ама ми беше готино да се изгавря с шефчето Laughing
Честно казано, по-вероятно ми изглежда шефа да се е пльоснал така безцеремонно...  Joy
А ако наистина е Марги, съм още по-потресена, но и възхитена донякъде, от липсата и на комплекси.  Wink
Ако е шефчето...кой му е услужил с голям номер бански?! Laughing Или е напънал някой от на Мичето Joy
Тц... на Мичето са бели... явно шефа си ги носи от дОма...  Joy
Виж целия пост
# 322
Шеф Петров каза на Антон, че на погребението му щяло да има не повече от трима души. Никой нямало да отиде. Жал ми стана за Антон.
Виж целия пост
# 323
Е Антон се смееше за врачките, а не за таратора
Виж целия пост
# 324
Ако е шефчето...кой му е услужил с голям номер бански?! Laughing Или е напънал някой от на Мичето Joy
Всяка би му услужила. След днешния скандал никой вече няма да посмеее да му каже нещо на въпреки.  Laughing
Joy

Ми те Водолеите си падат малко бисексуални. Днес ще се нацеди в бански, на следващия лайф ще е по сютюен и прашки Joy
Виж целия пост
# 325
Изпуснах всичко тази вечер да му се не види.
Скрит текст:
А г-жа Патрашкова с нейното "борене", за какво се били борели близначките... за същото, за което и другите миндили вътре, за внимание, известност, някой лев и тва е.

Нищо не си изпуснала. Едно глупаво скандалче и толкоз.
Виж целия пост
# 326
Не беше ли салата Снежанка?
Някой не е слушал лекцията ма шефа, а се смял май, май
Виж целия пост
# 327
Много са скучни днес, няма за какво да се закачи човек и да коментира .

На Шеф, Мегз нали му е ушила рокличка за днешния лайф.
Виж целия пост
# 328
Ми те Водолеите си падат малко бисексуални. Днес ще се нацеди в бански, на следващия лайф ще е по сютюен и прашки Joy
Това последното дано не ни го покажат, че ще трябва да ни леят куршум масово.  hahaha
Виж целия пост
# 329
Шеф Петров каза на Антон, че на погребението му щяло да има не повече от трима души. Никой нямало да отиде. Жал ми стана за Антон.
И на мен...Ама то Господ ги решава тези неща. Никой не знае какво го чака. Той защо е толкова сигурен за своето погребение. Това беше най-бруталното в тирадата му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия