Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 988
  • 3 701
# 375
Сашка има ли 3 бона?! С тази залязваща кариера....
Виж целия пост
# 376
Кой и защо като влиза в къщата ще си носи 3000 лв в чантата?

Защо трябва да ги носи? Ще подпише чек.
Виж целия пост
# 377
Каква е мисията, че са готови да изваждат?
Виж целия пост
# 378
Мале, ма много класно е всичко в тая Мара.

Сигурно щяха да я карат да танцува.
Виж целия пост
# 379
Изяжте ме, обаче на мен Мария ми харесва като държание( е, не всичко), определено има чувство за хумор.
Виж целия пост
# 380
Не може да се отрече, че ги изненада Laughing

Сашка и тя много ларж го раздаде, тия хилядарки за нищо ги нямат.
Виж целия пост
# 381
Евгени: Не искам да бълвам змии и гущери, гущери... Joy !Май намеква за Гущеров?
Виж целия пост
# 382
Сашка има ли 3 бона?! С тази залязваща кариера....
Сашка за сефте се видя с пари и започна да ги раздава. Тя 3000 изкарва за 2 месеца.
Виж целия пост
# 383
Шефчето всъщност беше прекалено засегнат,сърцето го заболя,че "цяла армия иска да се изсмее в лицето на Шеф Петров". smile3533
Човекът има сериозни проблеми-някакви дефицити в детството,удари върху самочувствието му  и ето го резултатът - патология.Нека центровете за психично здраве отворят вратите за Шеф Петров  Praynig
Виж целия пост
# 384
Еииии мноу ме дразни Марчето. Чак пък такава самовлюбеност! Или избива комплекси?
Виж целия пост
# 385
Абе тия луди ли са: Мара показвала класа?! Мара е певачка по кръчмите, която пее по сутиен и се чепи, за да си намери мъж с пари. Откога проститутките са класа? Извратен "морал" е това.
Виж целия пост
# 386
Евгени: Не искам да бълвам змии и гущери, гущери... Joy !Май намеква за Гущеров?

Абсолютно.
Виж целия пост
# 387
Не харесвам Мария ама какъв е проблема в случая. 3000 са повече от 1000. Голяма драма за нищо.
Виж целия пост
# 388
Евгени ме кефи тая вечер, рядко му се случва да ме кефи. Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Абе тия луди ли са: Мара показвала класа?! Мара е певачка по кръчмите, която пее по сутиен и се чепи, за да си намери мъж с пари. Откога проститутките са класа? Извратен "морал" е това.
А точно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия