Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 360
Мара е изключително проста. Едно нормално изречение не може да сглоби. Тя не знае значението на елементарни думи.
Виж целия пост
# 361
Много ларж го раздават JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 362
Аз малко назад гледам, та се извинявам, че ще коментирам минали преди минути работи, но това интервю на Марги от Меги за чий ни е? Нищо ли интересно няма от къщата, което да излъчат, че запълват време с ..нищо.

Петров гей ли е? На такъв ми прилича. Thinking
Виж целия пост
# 363
3000 предложи Мара.
Виж целия пост
# 364
Сашка...никаква мисловна дейност...копи пейст на Марчето направи. А тия спорове кой 1000, кой 3000...гати и пазарлъците тип женския пазар
Виж целия пост
# 365
За какво се пазари тази? Какво иска и какво не иска, че изпуснах.
Вместо да играе по свирката на ББ, тя реши да им плати.
Виж целия пост
# 366
Ами, лошо няма. Правят дарение.
Виж целия пост
# 367
Кънчев е малоумен: стил и класа у Мара:( Това е оксиморон.
Виж целия пост
# 368
Още по-забавно щеше да е, ако им беше предложила да ѝ ги приспаднат от хонорара, така и така ще менкат едни пари.
Виж целия пост
# 369
Марчето ги изненада. Страхотна. Изигра брадъра.
Виж целия пост
# 370
Кой и защо като влиза в къщата ще си носи 3000 лв в чантата?
Виж целия пост
# 371
Дамската чанта на Дамата е пълна с хилядарки - готова да откупи всяка мисия! За първи път някой успя да пробута рушвет на брадъра.
Виж целия пост
# 372
Пошегувах се.  Сто пъти повтори. Чак загорча накрая.
Виж целия пост
# 373
Кой и защо като влиза в къщата ще си носи 3000 лв в чантата?

Това са и джобните за закуска  Laughing
Виж целия пост
# 374
Мара какво се напъва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия