Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 930
Да бе, сигурно!
Кеф, Енджи е на първо, но не трябваше да е така.
Виж целия пост
# 931
Джулито има чувство за хумор  Wink
Виж целия пост
# 932
СаЧка, Чуни... Ай, по едно пиЧие.
Виж целия пост
# 933
Тая вярно ли ще реве затова? Joy
Голяма чест, няма какво, да те оценява Шишко и Цуни.
Виж целия пост
# 934
Сега разбрахте ли защо е разстроена.
Виж целия пост
# 935
Ауууу Мара на второ място, хайде стига бе .,.
Джулката не  и стана приятно, милата тя.
Виж целия пост
# 936
Браво на Енджиту, много сладка. Мегз нещо през зъби се смее.

Джу, не се излагай сега!
Виж целия пост
# 937
Ау, не очаквах това от Гани! Shocked Тя наистина не знае как изглежда... Tired
Виж целия пост
# 938
Тая вярно ли ще реве затова? Joy

 ooooh!
Виж целия пост
# 939
Срам и позор,да изберат някоя 1.50. Laughing
Виж целия пост
# 940
Ха-ха, Мария по-хубава от Александра, шЪ умрЪ от смях!

Джулиана е много зле горката. Тя е като магаре в сравнение с кобилките Алекс и Енджи.
То бива липса на реална представа, ама чак толкова ...
Виж целия пост
# 941
Мара и Алекс си изравниха ръста на награждаването хохо.
Виж целия пост
# 942
Олеее, тая ревна милата, чак ми стана жал... толкова искрена... грозничка е но затова пък е супер искрена Flutter
Александра трябваше да на първо, а Енджи що е избраха??
Виж целия пост
# 943
Хайдеее имаме още една драма ,защо..защо не оцениха ДжулитУ:))
Виж целия пост
# 944
Джулияна луда ли е? Голяма излагация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия