Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 915
Алфредо: "Аплодисменти за СаЧка".
Joy
Виж целия пост
# 916
ей пуснаха се по гащи и не пишете!
Виж целия пост
# 917
Сашка В. по гащи изглежда по-добре, отколкото с дрехи!

Да, много по-финна и елегантна е по-гащи, отколкото облечена Laughing

Енджи е моя фаворитка, Мария също е с хубаво телце..но е много дребничка за мис.. Party
Виж целия пост
# 918
Ох, Сашето като жокей се е спретнала 😂
Виж целия пост
# 919
Аз съм за Енджи.
Виж целия пост
# 920
Глезенчето на Сашка по-тънко от на Богданска Laughing
Виж целия пост
# 921
Ох, Мара, горката, ако може ток като като Айфеловатакула ще изкара, ама няма да й помогне. Енджито е като другарката пИвица Рени. Александра нарочно набляга на семплото, защото знае, че е висока и хубава.
Виж целия пост
# 922
Сашка В. по гащи изглежда по-добре, отколкото с дрехи!

То за това във ФБ пуска предимно снимки по гащи  Laughing
Виж целия пост
# 923
И аз.
Да видим защо ще се разреве Джу.
Виж целия пост
# 924
На мен на Мара тялото не ми харесва.Богданска е страотна,както би казал Алфредо. Laughing
Виж целия пост
# 925
Сашка В. по гащи изглежда по-добре, отколкото с дрехи!
Но за сметка на това, вечерният и тоалет кърти... Joy
Виж целия пост
# 926
"На Бали".Joy
Виж целия пост
# 927
Марийка: "Мога, Чуни".
Виж целия пост
# 928
К'во изпуснах, сега ги включвам Crazy Crazy Crazy Само тоя конкурс ли даваха от началото??
Виж целия пост
# 929
Алекс на Дани има дълги, но за това пък безформени крака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия