Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 345
Толкова ли обича да се самоизтъква?
Виж целия пост
# 346
Марчето Свинарова колко е щедра Laughing
Виж целия пост
# 347
Оооо, Мара се сети за РРРР- то си!!!
Виж целия пост
# 348
Олеее.. Дева Мария Rage
Виж целия пост
# 349
Долната джука на Марчето бая стърчи напред Sick
Виж целия пост
# 350
Ни моъ! Чувствам се тъпа като говори Мара! Crazy
Оооо, Мара се сети за РРРР- то си!!!
Сеща се на 10 думи за едно рлъ

Ба си, тия ше се охарчат, за да не ги изгонят! Взеха да си плащат Joy
Виж целия пост
# 351
Колко предлага Марчето?
Че не разбрах😁😂😂😂
Виж целия пост
# 352
Е, такава дамска чанта с 3к да имате, случаЕно?!
Офертата на Мара е 3к и не играе. Охохохохоххохохо, много забавно стана разговорчето.

Невероятно благородно стана, не издържам на тъз добрина.
Виж целия пост
# 353
То джуките ѝ са самостоятелен организъм.
Виж целия пост
# 354
Аууу, ослепях!!!!  Joy Joy Joy
Не гледам брадъра, защото се занимавам с бебето по това време, но днес успях да съчетая и двете неща.
И какво да видя? Шеф Петров като Дионис, облечен в "тоалет" от най-добрата дизайнерка в къщата.Ама то мас протече от телевизора.
Другото, което ме вълнува тази вечер - защо Сашка В. носи домино (маска за очи) около врата си? Глеедах, гледах, ей така:  Shocked и все си мисля, че е домино.
А в диалога между Мегз и Енджи не разбрах, коя е чужденката. Мегз така развалено ли говори?  hahaha

Сега разбирам защо сте на пичиета.  Heart Eyes  Grinning Отивам да чета назад.
Виж целия пост
# 355
Ох, неудобно ми е да слушам как се пзари Мара Sad
Виж целия пост
# 356
 Laughing Ужасно говори,само изтъква,че е родител навсякъде.
Виж целия пост
# 357
Колко предлага Марчето?
Че не разбрах😁😂😂😂

3 000 лева
Виж целия пост
# 358
Мара ми хареса, що да се излага, като може да си плати.
Виж целия пост
# 359
За какво се пазари тази? Какво иска и какво не иска, че изпуснах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия