Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 390
Сашка има ли 3 бона?! С тази залязваща кариера....
Дали са им аванс от шоуто и тя взе да го опуква. Mr. Green
Виж целия пост
# 391
Била се притеснила Марчето, че можела да изгуби тези 1000лв за каузата. Ама можеше, ако загуби, след това да каже така и така дарявам 3000лв. А не още преди играта да се прави на интересна
Виж целия пост
# 392
Кънчев я боготвори Мара,абсолютно подкрепям bat. Peace
Виж целия пост
# 393
Сашка за сефте се видя с пари и започна да ги раздава.

Едно време мъж й беше много богат, живееха доста на широко.  Не че сега са бедни, но не е както преди.
Виж целия пост
# 394
Абе тия луди ли са: Мара показвала класа?! Мара е певачка по кръчмите, която пее по сутиен и се чепи, за да си намери мъж с пари. Откога проститутките са класа? Извратен "морал" е това.

Подкрепям!
 Патрашкова ,Минчев и Любен Дилов го казаха най-точно! Опит за PR,но евтин!
Виж целия пост
# 395
Каква класа у Мара, цяло лято се гологъзи на морето и пуска снимки...
Виж целия пост
# 396
Добре, де! Много сме лоши хората. Дава пари с благотворителна цел. Която и да е, каквото и да е! Егати!
Виж целия пост
# 397
Сашка отде извади тия 3000лв. Изглежда като 'да си премерим п*шките' ... Не, че е лошо да даряваш за благотворителност, ама ако наистина е в такава нужда можеше да си замълчи. 
Виж целия пост
# 398


Подкрепям!
 Патрашкова ,Минчев и Любен Дилов го казаха най-точно! Опит за PR,но евтин!

Моля, моля! Любо каза: "несръчен".
Виж целия пост
# 399
Абе тия луди ли са: Мара показвала класа?! Мара е певачка по кръчмите, която пее по сутиен и се чепи, за да си намери мъж с пари. Откога проститутките са класа? Извратен "морал" е това.

Подкрепям!
 Патрашкова ,Минчев и Любен Дилов го казаха най-точно! Опит за PR,но евтин!
Тя ако продължава с по 3000 на ден, хич няма да й е евтин Grinning
Виж целия пост
# 400
Гласувайте и затваряме анкетата за гласуване в 22:30! Simple Smile
Виж целия пост
# 401
Сашка...никаква мисловна дейност...копи пейст на Марчето направи. А тия спорове кой 1000, кой 3000...гати и пазарлъците тип женския пазар
Глупава работа.
Виж целия пост
# 402
Добре, де! Много сме лоши хората. Дава пари с благотворителна цел. Която и да е, каквото и да е! Егати!
Дали иначе щеше да даде за благотворителност?! Wink
Виж целия пост
# 403
Колко тези пари ще отидат за благотворителност е друга тема.
Виж целия пост
# 404
Добре, де! Много сме лоши хората. Дава пари с благотворителна цел. Която и да е, каквото и да е! Егати!

Точно така. В крайна сметка си ги е изкарала с нейната, а не с моята.   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия