Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 405
Добре, де! Много сме лоши хората. Дава пари с благотворителна цел. Която и да е, каквото и да е! Егати!
Така е да! И двете дават. Вместо да ги подкрепим тук пак някой мъчи да ги оплюе.
Виж целия пост
# 406
Тя се изложи с тези пари. Не й е важна каузата, а да си начеше самолюбието. Опитва се да се изживява като по-по0най в къщата и изобщо. Пак си остава като жабата в онази поговорка с коня.
Виж целия пост
# 407
Гледайки предаването оценявам спонтанността на петъчния парламентарен контрол.
Виж целия пост
# 408
Добре, де! Много сме лоши хората. Дава пари с благотворителна цел. Която и да е, каквото и да е! Егати!
Дали иначе щеше да даде за благотворителност?! Wink

Не мога да знам. Коментирам конкретния случай, а не догадки.
Виж целия пост
# 409
Аз ако съм на Брадъра,  ще започна да я вкарвам в предизвикателства и сценки, които не я кефят, за да й дам възможност на Мара да се откупва - нали е влязла само, за да се забавлява?!
Така накрая може да излезе, че брадъра не й дължи хонорар. Ама тъпарев и сие не биха го направили защото не им стиска. Иначе точно такъв подход й трябва на това първеню. Предполагам, че както каза Генчо повечето в къщата могат да изкарат 3000 лева, ама Мара нали претендира, че е голяма звезда: аз бих тествала колко по 3000 са й лимита. Всъщност с постъпката си, тя даде добра идея на брадъра, ама той едва ли ще се възползва:)
Виж целия пост
# 410
Мария сигурно се сети за излагацията на Червенкова и коя още беше там и затова отказа мисията. И съвсем нормално е, щом трябваше да танцува за пари, да предложи също пари за компенсация.
Виж целия пост
# 411
Добре, де! Много сме лоши хората. Дава пари с благотворителна цел. Която и да е, каквото и да е! Егати!
Дали иначе щеше да даде за благотворителност?! Wink

Не мога да знам. Коментирам за конкретния случай, а не догадки.
Марчето е пълна позьорка. Ако дарението беше поднесено по друг начин - можеше и да й се зарадваме. Но толкова показно и гнусно...Ц.
Виж целия пост
# 412
А знаете ли колко лесно се събират пари благотворително? Защото аз знам.
Виж целия пост
# 413
Бисерите започват:) Хумористката е на линия:)
Ох, ще разочарова детето- няма такава лицемерка...пфуууу
Виж целия пост
# 414
О, ето кой е пример за децата ни - Мара.  ooooh!
Виж целия пост
# 415
Марийка сега пресоли манджата с дъщеря си.
Виж целия пост
# 416
Аха, да, дъщерята и личният пример... колко лицемерно. Инстаграмчето да погледнем.
Виж целия пост
# 417
Значи, не е стресиращо детето ти да има нов баща през 8 месеца, но е стресиращо дъщеря ти да те види как танцуваш салса. Желязна старозагорска логика.
Виж целия пост
# 418
Пази Боже Мара да дава пример на децата...
Виж целия пост
# 419
Пример давала мАрА на дъщеря си ooooh! ooooh! Sick, със свинаря!?#...... Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия