Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 992
  • 3 701
# 420
"За децата ....И за родителите"
Греби народе пример!
Виж целия пост
# 421
Много искам да видя Мария и Димитър Пенев в разговор. Мисля, че с години могат да си говорят без никой нищо да не им разбере.
Виж целия пост
# 422
Ох, затормозявам се да я слушам.
Виж целия пост
# 423
Марчето прави мимики,но много болезнени ми изглеждат.
Сетила се Мара да се прави на дама.Кога се развява по задник и цици не се сети,че има детска аудитория.
Виж целия пост
# 424
Ако още веднъж Мария каже, че е дама, ще повърна...  Sick
Виж целия пост
# 425
"Не съм искала да изменя положението на ситуацията"  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 426
Ама и Брадърът как лъже, никого нямало да унижава, айде бе...

Мария изкара пачка.
Виж целия пост
# 427
Aх, ах, ах, Марийка си носи по 3 бона на пачка с ластичка. Еваларка. Joy
Виж целия пост
# 428
"Положението на ситуацията" е мам си джейс!  hahaha hahaha Joy
Виж целия пост
# 429
Само на мен ли ми изглежда като добре измислен сценарии ?
Виж целия пост
# 430
Тая Мара големи ветрове има между ушите! Какво достойнство, какви 5лв?!?!
Прави някакви ужасни физиономии, според мен, тя или е на лекарства, или нещо е сръбнала, нещо няма връзка с главния  Shocked

Банкнотките с ластичето - класика!  hahaha
Виж целия пост
# 431
Сценарият на ББ отиде на кино тази вечер.
Виж целия пост
# 432
Тя се изложи с тези пари. Не й е важна каузата, а да си начеше самолюбието. Опитва се да се изживява като по-по0най в къщата и изобщо. Пак си остава като жабата в онази поговорка с коня.
Абсолютно!
Ама Марето влезнала в ББ с чанта с пари?!? Joy
Виж целия пост
# 433
Отиде хонорарчето от някой чалгарник Laughing
Виж целия пост
# 434
Даде си всичките парички, сега с какво ще се прибере вкъщи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия