Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 992
  • 3 701
# 465
На втори план се видя, че брои банкноти. Не бяха само три хиляди в цялата пачка.

Антон се разплака заедно със Сашка.
Виж целия пост
# 466
Как искам Мария да излезе днес.
Знам, че няма как да стане, но поне да помечтая.
Виж целия пост
# 467
А може просто тя да си има 3000 лв. джобни пари и да е нормално за нея да си има такава сума в чантата.

Една дама не държи джобните си вързани с ластик.
Виж целия пост
# 468
Парите от участия не се дават на певиците, а на продуцента. Според договорките или се превеждат по банкова сметка, или се дават на ръка или част кеш/част банка. Никой не плаща на изпълнителя (в случай, че има продуцент).
Виж целия пост
# 469
...само Мегз си влезе с една скучна пеГука.
Joy Joy Ама точно така звучи!
Хиля се като един Антон на шеф Петров! Mr. Green
Виж целия пост
# 470
Генчо днес е във фаза и ръси бисер след бисер в повечето случаи мн на място:)
Виж целия пост
# 471
Парите от участия не се дават на певиците, а на продуцента. Според договорките или се превеждат по банкова сметка, или се дават на ръка или част кеш/част банка. Никой не плаща на изпълнителя (в случай, че има продуцент).
Това са бакшишите.😉
П.п. от възвишените танци, които танцува нощто време.😁😁😁
Виж целия пост
# 472
Парите от участия не се дават на певиците, а на продуцента. Според договорките или се превеждат по банкова сметка, или се дават на ръка или част кеш/част банка. Никой не плаща на изпълнителя (в случай, че има продуцент).

В случай, че иска да скатае може да си иска и на ръка.
Виж целия пост
# 473
Парите от участия не се дават на певиците, а на продуцента. Според договорките или се превеждат по банкова сметка, или се дават на ръка или част кеш/част банка. Никой не плаща на изпълнителя (в случай, че има продуцент).
Това са бакшишите.😉
П.п. от възвишените танци, които танцува нощто време.😁😁😁
Ти пък! Вероятно й ги дават за да НЕ танцува. Laughing
Виж целия пост
# 474
Дори и 6-7 000 да е хонорарът на Мария, тя получава доста по-малко от тази сума.
На мен ми хареса как излезе от ситуацията, но това с "не даването на лош пример" беше тъпо.
Виж целия пост
# 475
ПС: Одеве така се изхилих на Петров за краставицата. Моля, напомнете, кой я бил донесъл в България? Княз Александър или кой?Простете за невежеството...
 
Е, хубава работа, да не казваш, че не си внимавала в лекцията на шефчето?!  Shocked Кощунство!  Naughty
Виж целия пост
# 476
А може би Мара предложи 3 бона, защото толкова имаше в чантата. Дадоха как сваля ластика и ги брои, но не отдели от пачката, което значи, че са били точно 3 бона.
Виж целия пост
# 477
Парите от участия не се дават на певиците, а на продуцента. Според договорките или се превеждат по банкова сметка, или се дават на ръка или част кеш/част банка. Никой не плаща на изпълнителя (в случай, че има продуцент).

Никой не ходи до Димитровград да им носи пари на ръка. Превежда се аванс, останалото на ръка на певеца. Правила съм го твърде много пъти и знам. Но това зависи от договора на изпълнителя, колко си прибира той чисто. Някои като Веселин Маринов например, си взимат целия хонорар от 5000  преди концерта и си поемат ангажимента да се отчетат по веригата...
Виж целия пост
# 478
Тук си говорим , че трудно се аргументира Мара , обаче на два пъти с тази оферта "затапи " ББ.
Не можа да и реагира нито в къщата , нито в изповедалнята. Хехе , тази Мара , чак мен ме изненада приятно.
Не с това ,че не иска да върти ханш пред дъщеря си. Но излезе доста геройски от ситуация , та нищо , че бонките бяха с ластик.
Виж целия пост
# 479
Мара класната дама веднага да си плати няколко урока при логопед. Жалко, че няма как да си плати и за малко мозък. Да ти имам и разбирането за личен пример Маро! Патрашкова правилно го каза, в Инстаграма и има къде, къде по излагащи неща от един танц.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия