Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 990
  • 3 701
# 510
Шефът - голяма карикатура с това перде, препасан като "Аз, Кавдий", идиотския поглед и две клонки, симетрично разположени зад двете уши...
Виж целия пост
# 511
Какви са тия близнашки лигавщини?Все едно цял живот имат намерение да не се разделят.С гаджета като излизат пак ли си ходят двечките?Лягат си тримата и т.н. Mr. GreenАйде,изтърканият номер на ББ.Ще се сменят не,че не се сетихме.

Щом се целуват по устата и си казват, че се обичат всичко е възможно.

На мен пък смяната ми е забавна, при тризначките беше супер забавно.
Виж целия пост
# 512
Изтъркано и тъпо.
Виж целия пост
# 513
Тъпо, по-тъпо, вдлъбнато Tired
Ама те изненадАха, нали?😉😂😂😂
Виж целия пост
# 514
Уау каква изненада! Мнооооого креативен ББ. Как се сетиха за такава мисия???

Тъпо, по-тъпо, най-тъпо, Вип Брадър 2017
Виж целия пост
# 515
Ще има този път "дека ти е бенката" Crazy hahaha Joy Joy Joy
Мнооого тъпоооо, изложиха се...Кънчо пък и той "шокиращ обрат" ooooh!
Виж целия пост
# 516
О, боШкеее... голяма изненада. Подривна мисия...  hahaha hahaha hahaha hahaha
ББ, гоУем си! Ама как я измисли тази мисия?  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 517
Утре гала и Зейнеб ще припадат колко оригинален и интересен е ББ.
Виж целия пост
# 518
Сценаристите са супер импотентни. Голяма тъпня! Къде по интересно щеше да е да ръсят Мара за пари:)
Виж целия пост
# 519
Трябва бенка да ѝ сложат. Сценаристите боледуват от творческа импотентност.
Виж целия пост
# 520
Какво потресаващо творческо безсилие.  Confused

smileys, писали сме заедно.  Hug
Виж целия пост
# 521
Е сега стари манджи ще претопляме. Това беше интересно преди 11 години сега е изтъркано. Никакви идеи няма в тези слаби сценаристи.
Виж целия пост
# 522
Мноогггоо тъъъпо! Според мен Вип/Биг Брадърс съвсем се е изчерпал....
Виж целия пост
# 523
Еее, тъпо, тъпо, много тъпо. Тая сега в склада ли ще живее?
По-скучно предаване не съм гледала за всички години на Брадъра.
Миглена я харесах много във ВБ, бях очарована от нея. Да беше си останала със славата от Брадъра и да запази добрия спомен. Всичко развали.
Виж целия пост
# 524
Тъпо, по-тъпо, вдлъбнато Tired
Ама те изненадАха, нали?😉😂😂😂
Да, още стоя зяпнала. newsm09
От тъпотия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия