Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 540
Значи в къщата има интересни екземпляри, които могат да бъдат "експлоатирани" за шоуто: Сашето, шефчето, Мара, Цуни ме - изобщо чудна китка. Сценаристите би трябвало "да пишат" сценария в крачка, в зависимост от това, което показват персонажите. Забравих "дизайнерката" и в нея има потенциал.
Сега очаквам снимането на сапунката, нали във всеки брадър има такава.
Виж целия пост
# 541
Вие обаче сега осъзнавате ли, Мара как се издигна в собствените си очи! Точно както Лили се взе на сериозно като любимка на Биги! Mr. Green
На може да си се нагледа на щедростта си и не може да си се нарадва на ума си, че се сети да направи такъв фурор.
Виж целия пост
# 542
Да се обоснова за отрицателния вот.
Мразя когато разни парцалеси изхождайки от собствения си опит смятат, че всичко може да се купи с пари. Още повече мразя, когато се афишира това. А съвсем мразя, да се потвърждава на всеослушание това в ефир и с подкрепата на медиите да се одобрява било то под формата на благотворителна кауза. На Мара и дреме за благотворителност, тези пари си ги е заработила естествено не като певачка.
Виж целия пост
# 543
Уеуе, какъв неочакван финал ...  smile3544 Не знам дали от шока ще мога да спА  Outta Joint
Е,нямаш ли пиЧие за успокоение?
Виж целия пост
# 544
Вие обаче сега осъзнавате ли, Мара как се издигна в собствените си очи! Точно както Лили се взе на сериозно като любимка на Биги! Mr. Green
На може да си се нагледа на щедростта и не може да си се нарадва на ума, че се сети да направи такъв фурор.
Аха, както споменах, аз бих я провокирала до финала на формата да разкърши ханш, за да видя колко пари ще даде за благотворителност!
Виж целия пост
# 545
Къде сте чели за пластики на Енджи? Дори да има леки корекции са незабележими. А ринопластика - абсурд - носът и е прекалено естествен
Виж целия пост
# 546
Много сте писали, една от близначките замина, нали?
Виж целия пост
# 547
Останалата близначка закани ли се на някой, че щял да види на номинации, а Петров й каза да мълчи? Или ми се причу?
Виж целия пост
# 548
Не, остана в склада на Къщата. Скукаааа
Виж целия пост
# 549
Тц. В склада я преселиха. Ще се менка с другата. Изненадана си нали? Кажи си честно! 🙄
Виж целия пост
# 550
Много сте писали, една от близначките замина, нали?
Уж, всъщност-не, скрита е, ще се менкат...
Виж целия пост
# 551
Много сте писали, една от близначките замина, нали?
Изкараха близначката без бемка, но другата ще е там в склада, и ще се менкат...Не гледам задълбочено, само това разбрах.
Виж целия пост
# 552
Пффф, много тъпо и предсказуемо.
Виж целия пост
# 553
Според мен и съквъртирантите са се досетили вече.
Виж целия пост
# 554
Къде сте чели за пластики на Енджи? Дори да има леки корекции са незабележими. А ринопластика - абсурд - носът и е прекалено естествен
Joy Ти майтапиш ли се?!
Тук ще я познаеш ли?
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия