Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 840
Ей...тоз Роналдо тук добре е излязъл...Stuck Out Tongue Winking Eye


Този е Цуни не Роналдо Simple Smile
Joy Joy Joy
Ето го Роналдо:
https://nova.bg/vipbrother/profiles/view/358/%D0%B4%D0%B0%D0%BD% … 0%BA%D0%BE%D0%B2/
Виж целия пост
# 841
Ей...тоз Роналдо тук добре е излязъл...Stuck Out Tongue Winking Eye



Намали ги малко тез пичиета Stuck Out Tongue Winking Eye Trollface
Виж целия пост
# 842
Ох, не мога, Мария е като бобър. JoyJoyJoy

Reinа, ей сега станахме на кълбо. Stuck Out Tongue Winking Eye
За Мара  търсих подходящ сурикат , защото са ми любими , но си остава бобър.
За разлика от това, ето моя версия за другите "сладури":
Шеф Петров :
Антон :
Енджи:
Цури чака Преслава :



Много гнусен шефа - толкова сланинест, такива противни телеса, а все на показ ..  Sick Sick

Що се не покрие с нещо... Rolling Eyes

Щото няма какво да го обеме.
Виж целия пост
# 843
Ама откъде ги вмъквате анимираните емотикони?
Виж целия пост
# 844
От испанско...
Виж целия пост
# 845
Сашка пак е облечена чудно Joy
Виж целия пост
# 846
Взе ми думите от клавиатурата.
Виж целия пост
# 847
Ама откъде ги вмъквате анимираните емотикони?

Търся в интернет и си свалям в компа. Трябва да се справям с новата версия.


Олé! 
Виж целия пост
# 848
Алекс е обречена ужасно😅 Отвратителен и е стиЛистът.😈
Виж целия пост
# 849
ШеВчо, от къдя на къдя се разпорежда с порциона? Кой го е орторизирал?
Виж целия пост
# 850
Шефът що не почисти и изми ориза, а директно го сипа в тигана?
Виж целия пост
# 851
Започна брадъра и всички ме лишиха от присъствието си, барабар с котарака, ще си пия пичието с вас.

И името му изписват с прякора му от малък - Цуни.Joy
Виж целия пост
# 852
Алекс е обречена ужасно😅 Отвратителен и е стиЛистът.😈

Защо да е обречена бе, душа?
Виж целия пост
# 853
Шефът що не почисти и изми ориза, а директно го сипа в тигана?
И да го беше измил, все тая.. как кашляше отгоре му ooooh!
Виж целия пост
# 854
Божее,вие така ли готвите ориз,от плика направо в тигана !!!Отврат е шефчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия