Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 885
Александра можеше по-хубав бански да избере, който да покаже страхотното й тяло в по-добра светлина.
Очаквам избора на Мис с интерес. Пикинеза няма ли да развее белия си прозрачен бански?
Виж целия пост
# 886
Ужас, тоя готви гол! какъв готвач е, той си плюе на професията и на всичко! Догнуся ме само като го гледах. Сетих се за вица "в кюфтето ми има косъм. А, нищо, той готвачът еднорък и затова прави кюфтетата на гърдите си.". Вицът има продължение, ама е вулгарно.
Кое  му е вулгарното
Не искам да си представям как прави пълнение чушки 😂
Виж целия пост
# 887
На ББ му е малко скандал между мъже. Сега ще направи и между жените.
Виж целия пост
# 888
На Шефчето циците са по-големи от моите.
Виж целия пост
# 889
Божкееее колко гнусотии има в тоз брадър...
Виж целия пост
# 890
Май само аз нямам желание да гледам този псевдо конкурс....
Виж целия пост
# 891
Не вярвам да го натирят скоро Петров. ББ обича скандали. Чудно ми е дали ще остане някой, с когото да не се скара.
Виж целия пост
# 892
Какво става с Ваня, бе? Тази жена все едно Я няма и все едно Е няма...  ooooh!
Не го очаквах...  Thinking

Дадоха я преди малко с близначките и Богданска. Май и тя е по бельо , а не с бански.

Маргито дали ще вземе участие в конкурса  Thinking
Виж целия пост
# 893
Коя ще е победител, м ?
Аз залагам на артистизъм , тоест- на Сашка.
Виж целия пост
# 894
Какво и е на Сашка, че си крие врата, ВИНАГИ?

Не го крие, скъсява го визуално - според нея й е дълъг. Ако добре помня и булчинската й рокля беше с чокър  Laughing

И Алфредо също, пр'стаяш ли си?  Mr. Green
Кой още е потънал в прах?  Thinking

Алфредо нали е черно, нормално да не го виждаме  Laughing

Виж целия пост
# 895
Бъркачът на манджи е покъртително гнусен

Антон почва да ми става симпатичен
Виж целия пост
# 896
Може и Хранова да изберат, та да не се сърдят другите .
Виж целия пост
# 897
Най -правилно е да изберат Хранова, така няма да има сърдити .
Виж целия пост
# 898
Ще му се мазният като на Уто и само най -смелите ще се опълчат и ...ще стоят гладни.!
Виж целия пост
# 899
Никога няма да застана до Алекс по бански 😂
Ще ме депресира до живот 😄
Не я виждам Мара, дето ще и е до кръста.
Я се вземи в ръце... не ти отива на нейма...  Wink  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия