Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 900
Не вярвам да го натирят скоро Петров. ББ обича скандали. Чудно ми е дали ще остане някой, с когото да не се скара.
Това, което прави този човек, не е скандал, то е изродско! Контакт с такъв екземпляр може да ме накара да се чувствам омърсена. Дори да го гледам този когато се държи така с друг човек, усещането ми е такова. Душата ми е изцапана... Close
Виж целия пост
# 901
На Шефчето циците са по-големи от моите.

Тя и Мегз го гледаше бая завистливо  Joy

Но роклята дето спретна от чаршафа добре изглеждаше  Thinking
Виж целия пост
# 902
Алекс е обречена ужасно😅 Отвратителен и е стиЛистът.😈

Защо да е обречена бе, душа?
😅Мобилната версия е виновна😆 Обречена на мъки от стилиста.😆
Виж целия пост
# 903
Тая отврат Петров да сложи лигавник, че като започне да журира, ще си окапе циците.
Виж целия пост
# 904
Кака трябва да е мис, най-заслужава!
Виж целия пост
# 905
Какво ли детство е имал Шефчето, че е станал такъв?
Виж целия пост
# 906
Оххх този Цуни тъкно ми беше харесал . Чак с телефонче щях да му присветвам (не че схващам защо се присветва с телефон) , ма като го гледам как Цуня на Шефа з...ка и му се води по акъла , рязко ми падна в очите
Виж целия пост
# 907
Да си спретнат и един мистър, поне да се посмеем.
Виж целия пост
# 908
Какво ли детство е имал Шефчето, че е станал такъв?

Любо снощи каза, че вероятно не е бил обичан.
Виж целия пост
# 909
Алфредо говори като Мегз, в онзи диалог с Енджи  Grinning
Виж целия пост
# 910
Ливанката не ми харесва в лице днес.
Виж целия пост
# 911
Дай да видим тоя глезен,Саше,хахаха.
Виж целия пост
# 912
Хранова как изгледа Енджи...
Виж целия пост
# 913
Сашка В. по гащи изглежда по-добре, отколкото с дрехи!
Виж целия пост
# 914
Алфредо: "Аплодисменти за СаЧка".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия