Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 960
Джулиана е адски тъпо парче. Сега като бебе ще я утешават. ooooh! Цяло чудо е, че с тази външност я избират за каквото и да било.
Виж целия пост
# 961
Още една с тежко детство.
Виж целия пост
# 962
Наградите били като хемороидите 😂😂😂
То с това жури, трябва да се радваш, че не са те избрали .
Трябваше малко такт да проявят, Сашка, Марги и Ваня да са избрани.
Така нямаше никой да е засегнат
Виж целия пост
# 963
Джулиана ме разочарова.Изглеждаше ми с добра душа, а как се разстрои за едното нищо!
Виж целия пост
# 964
А Марето не свали цигарата от устата. Егати певицата!
Виж целия пост
# 965
Не харесвам Петкан, но все пак хубав жест към Джулиани от негова страна. А тя е толкова зле, че чак не искам да я коментирам. Защо си мисли, че балоните имат нещо общо с красотата? А защо изобщо си мисли, че големината на балоните има нещо общо с тяхната красота?!
Виж целия пост
# 966
Скивахте ли сега? Наградите са като хемороидите.
Виж целия пост
# 967
Тя наистина ли мисли, че изглежда по-добре от която и да е от тройката? Дори Мария, която в лице е получила алергична реакция е по-добре от нея. И за съжаление много девойки са със същото нереално мнение за себе си и се обезобразяват по подобен начин.
Виж целия пост
# 968
Жал ми е за Джулиана. Тя си се харесва, мисли си, че е красива. Това е някакво извратено разбиране за красота.
И Богданска е след Мара - без коментар:)
Виж целия пост
# 969
Нон стоп е с цигара в устата,Марка.
Виж целия пост
# 970
На Енджи й отива короната.
Виж целия пост
# 971
На мен ми дожаля, горкото... така искрено се разрева за тая бутафория.
Виж целия пост
# 972
Енджи малко прилича на Дженифър Анистън
Хубавка е
Джулиана явно е много комплексирана. Ужас
Виж целия пост
# 973
Ми права е Сашка пък! Много мразя така - хората се хранят, някой се праи на много работен.
Виж целия пост
# 974
А аз пък мислех, че Петров я е нагрубил. Пу, каква съм заблудена.
Направо бях увЕрена...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия