Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 2 700
Да се върна към това, че Мимето заедно с още 12 са обслужвали някакъв мъж. Моля някой да ме светне за какъв тип обслужване иде реч.
Гумите са му сменявали!
Виж целия пост
# 2 701
Никакъв топ не е Мара бе хора,и като я видя с тая цигара ми и иде да и изшия един.Супер дразнещо същество.
Виж целия пост
# 2 702
Да се върна към това, че Мимето заедно с още 12 са обслужвали някакъв мъж. Моля някой да ме светне за какъв тип обслужване иде реч.

Ако четеше темата, нямаше пак за това да говориш.

Хайде, Петров се прави на жертва. Като му кресна Марийка, му сви перките.
Виж целия пост
# 2 703
Ако това са ни дамите, аз не искам да съм дама!

Толкова ми е смешна като се наперушини Мария Joy  И като започне да ги реди глупост след глупост, че и си мисли, че плаши гаргите! Опитва се горката да звучи страшно и саркастично, ама все едно е в комедийно шоу!
Виж целия пост
# 2 704
Да се върна към това, че Мимето заедно с още 12 са обслужвали някакъв мъж. Моля някой да ме светне за какъв тип обслужване иде реч.

Не казаха обслужване, а седяла на една маса.

Пари го под опашката шопара, пари го  Joy
Виж целия пост
# 2 705
Баси наглостта ... тоя шеВ на мен ако дойде така да ми нарушава личното пространство и да ми надува главата, докато си мия зъбите, ще му завра главата в мивката.
Кречетало!
И Мара не е по-назад, де! Ама поне не върви подир другите да тътри.  Crazy
Виж целия пост
# 2 706
.
Виж целия пост
# 2 707
Мале, мале, Маро, Маро много си зле. Не 5-ти клас и детската градина си пропуснала...
Виж целия пост
# 2 708
Да се върна към това, че Мимето заедно с още 12 са обслужвали някакъв мъж. Моля някой да ме светне за какъв тип обслужване иде реч.
Гумите са му сменявали!
На ...... ролса ? 😄
Виж целия пост
# 2 709
Чул ли си лоша дума от мен за тази циганка  Joy
Култово.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 710
Да се върна към това, че Мимето заедно с още 12 са обслужвали някакъв мъж. Моля някой да ме светне за какъв тип обслужване иде реч.
Гумите са му сменявали!
Ти да видиш!

Уточнете за кои гуми става въпрос... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 711
Да се върна към това, че Мимето заедно с още 12 са обслужвали някакъв мъж. Моля някой да ме светне за какъв тип обслужване иде реч.

Не казаха обслужване, а седяла на една маса.

Пари го под опашката шопара, пари го  Joy


Аз чух, че седяла на една маса с още 12/13 жени и с мъжът и, който през това време я унижавал пред другите.
Виж целия пост
# 2 712
Като цЕло, Тото ми се струва най с всичкия си, човек, с когото бих могла да обменя две нормални приказки. Всичко друго е трагикомедия. На мен са ми смешни, но като "лакмус" ме натъжават.
Тоз пък Повелителят на Боба я псува на майка. Имам чувството, че излъчват от центъра на Филиповци.
Виж целия пост
# 2 713
Чак ми е неудобно да гледам Антон Sick За пореден сезон в къщата мъже няма.
Виж целия пост
# 2 714
Антон ми е много противен. В снощния епизод скача срещу Мегз, ама срещу Шефа не смее да застане да защитава Мара.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия