НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 118

  • 124 683
  • 737
# 180
Здравейте, мацки!  Имам един въпрос малко не по темата.  Какъв е вкусът на кокосовото масло, което си хапвате? Досега съм си купувала кокосово масло  от аптеката и никога не съм го опитвала,  защото го ползвам само външно( за коса, кожа). Вчера обаче си купих от Билла  кокосово масло за готвене-  100 %, на квадратно калъпче, опаковано като пакетчетата краве масло, произведено в Германия.  В срок на годност си е. Понеже пишеше, че е за готвене, вкъщи го опитах от интерес. Ама то няма вкус на кокос, напротив- напомня ми малко на свинска мас, даже леко препържена. Такова ли трябва да бъде?
Виж целия пост
# 181
Това масло е обезмирисено. Затова няма вкус на кокос.
Виж целия пост
# 182
Здравейте, мацки!  Имам един въпрос малко не по темата.  Какъв е вкусът на кокосовото масло, което си хапвате? Досега съм си купувала кокосово масло  от аптеката и никога не съм го опитвала,  защото го ползвам само външно( за коса, кожа). Вчера обаче си купих от Билла  кокосово масло за готвене-  100 %, на квадратно калъпче, опаковано като пакетчетата краве масло, произведено в Германия.  В срок на годност си е. Понеже пишеше, че е за готвене, вкъщи го опитах от интерес. Ама то няма вкус на кокос, напротив- напомня ми малко на свинска мас, даже леко препържена. Такова ли трябва да бъде?
Това е рафинирано кокосово масло и е точно да готвене.
За хапване е кокосовото масло в бурканчета.Точно в Билла са на щанда с био продуктите, днес ги гледах....   Simple Smile   
Виж целия пост
# 183
А кокосовото брашно има ли мирис на кокос? Защото ползвам стърготини, които смилам вместо брашно, а те имат мириса...и последно в една солена рецепта ми стояха излишни.
Виж целия пост
# 184
Благодаря!:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
 Ще видя тогава за какво ще го използвам.
Виж целия пост
# 185
Съвсем добре си е за готвене това кокосово масло. А кокосовото брашно има мирис и то сравнително силен.
Виж целия пост
# 186
Благодаря!:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
 Ще видя тогава за какво ще го използвам.

Аз за всичко в готвенето го използвам. Не обичам мас и 1готвя с него, вместо олио. Даже и в кафето от него си слагам. Само на салати не става, там слагам зехтин.  От другото в бурканчетата не вземам, не ми върши работа за нищо, защото мирише на кокос.
Виж целия пост
# 187
ГХИ - подходящо ли е за нас? А какаовото масло?
Виж целия пост
# 188
ГХИ - подходящо ли е за нас? А какаовото масло?

Аз готвя основно с гхи. Перфектно е.
Виж целия пост
# 189
ГХИ - подходящо ли е за нас? А какаовото масло?

Аз готвя основно с гхи. Перфектно е.
А откъде го купуваш?
Виж целия пост
# 190


Такова купувам от Метро, но не винаги го има.
Ако съм на зор и там няма, си правя.
Виж целия пост
# 191
ГХИ от Билла взимам аз. На Вълчев продават в стъклено бурканче.
С обезмирисено кокосово масло и аз готвя. Днес например правих свинско гювече и понеже ми свърши зехтина сложих кокосово масло.
Другата седмица в Лидл ще има зехтин за готвене на 5,50. Много е хубав. Става и страхотна домашна майонеза от него.
Виж целия пост
# 192
Какво е ГХИ?
Аз днес се провали. Имах много работа и стрес, бях в движение цял ден. Върнах се у дома и бях зверски гладна. Лапах квото видя. Това винаги съм го мразила, но ето, че се случва понякога. Изобщо не
предполагах, че ще имам хойкане толкова иначе щях да си подготвя порции. Язък, че съм отпуска...
До сега не съм готвила с кокосово масло, кокосово брашно, стърготини, и другите разни неща. Трябва да посетя Била и да разгледам какво предлагат, защото в ЛИДЛ само стърготините се предлагат, но не взех.
Виж целия пост
# 193
Гхи е обработено по специален начин краве масло, в следствие на което е много по-полезно (или поне така твърдят - че дългата канцерогенна молекула, която образувало маслото при топлинна обработка, в гхи-то изобщо я няма, и съответно то е изчистено от вредности).
Виж целия пост
# 194
Гхи е масло, на което е отделена млечната част и е останала само мазнината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия