НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 118

  • 124 683
  • 737
# 195
Благодаря, не бях чувала за такова масло.
Виж целия пост
# 196
Благодаря, не бях чувала за такова масло.
Виж в Гугъл - има клипове как се прави и за какво се ползва.
Виж целия пост
# 197
Сега, моля ви да не ми се смеете, обаче, с кокосовото масло за готвене дали може да си мажа лицето Grinning Защото аз имам обратния проблем, хич не обичам да мириша на курабия, а много ми харесва ефекта от мазането Grinning

И за да съм по темата, ще кажа, че се намърдах в долнище XS и съм много доволна. Не съм сваляла кг., но явно някой сантиметър си е заминал...
Виж целия пост
# 198
Е ние с теб сме стари кучета вече...вряли и кипяли имам предвид в режима, пренастроен ни е организма....Simple Smile

Като каза мас - откъде да си взема качествена. В кауфланд има ли например? Че с това масло на 5-6- лева, финансово ще издъхна....

В Билла има на Маджаров. При колбасите стои.
Виж целия пост
# 199
мажи се, Алечка, и себе си, и обувките си мажа Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Благодаря! Ще взема за готвене като измажа наличното, ароматизирано Hug
Виж целия пост
# 201
SmileyМомичета, здравейте!
Не съм писала, защото малко наруших режима.След като изкарах вируса поне 3-4 седмици не съм го спазвала, имах някои нарушения, за щастие без никакви последствия за килограмите ми,дори съм минус още 1 кг, и от талия 81 вече съм 77.Остават ми точно 4 кг за да си върна старите кг преди раждането-62 бях, в 9 м-87! Сега съм 66.Искам да стана 58 ImpSmile
Не знам дали от режима, но тоя вирус ме повали направо, може би е някаква реакция на организма.
Отново почвам да го спазвам от вчера.Бях на риба хек,но повече няма да купя.Не ми хареса, не е мазна и няма вкус на риба, и преди съм яла такава, но бях забравила вкуса й.
Виж целия пост
# 202
Аз за първи път съм изпаднала в кетоза.
Вчера ядох към 18. Днес към 20ч, но не бях гладна, просто хапнах малко, защото съм с ниско кръвно принципно и като не се храня, често ми е ставало лошо.
Готино е с тази енергия 😊.
До онзи ден карах на адреналин, днес кетоза, дано вече енергията ми е основно от нея.
Виж целия пост
# 203
Нямаше мас в нашата Била Confused
Явно ще търся на друго място...
Виж целия пост
# 204
Нямаше мас в нашата Била Confused
Явно ще търся на друго място...

В Кауфланд има бе. Simple Smile
Ние си имаме Триумф, даже по 1,49 я продават. Peace
Виж целия пост
# 205
Love,коя месарница харесваш? bouquet
Виж целия пост
# 206
Кауфланд ми е много далече, рядко ходя до там. То и Била е в другия крй на града, но вчера ритуално се занесох до там специално заради свинската масчица...само каква физиономия направи момичето, когато го попитах къде да намеря маслото ГХИ ....Като излязох, погледнах брошурата, видях маслото с 25% намалено и юруш обратно вътре...гледам, гледам и зацепвам, че сме неделя, а не събота...свиркайте друг път, ако има някъде масълце на промоция, че то с тия цени....

Виж целия пост
# 207
Точно в Кауфланд тази седмица има намаление на маслото с  кравичките, 125 г-2.19лв., както и кокосово мляко за 2.89 Иначе аз лично съм много доволна от ирландското масло в Лидл. На вкус ми е идеално.
Виж целия пост
# 208
Благодаря, Ала Бала..
Не е ли скъпо пак - 4.40 лв. идва голямото пакетче? Сякаш ми се иска по-голяма промоция, ама май само с надеждата ще си остана Simple Smile
Много върви при мен това масло, много...за нула време го опостушавам...
Виж целия пост
# 209
Teta, виж по вашите магазини дали не продават на други фирми вакуумирано масло. По-евтино излиза.
При нас, в Триумф има на Сакарела, по 12 лв./кг. Сестра ми пък купувала на Елит, пак по толкова.
Иначе много поскъпна пакетираното масло, двойно за една година, че и повече... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия