Смешки от форума 28

  • 129 966
  • 718
# 105
Цитат
С моя законен мъж сме на 21 години от София.
Виж целия пост
# 106
Важното е, че мъжът е законен, пък другото...
Виж целия пост
# 107
Цитат
С моя законен мъж сме на 21 години от София.
Сигурно светлинни.
Виж целия пост
# 108
Цитат
С моя законен мъж сме на 21 години от София.
Сигурно светлинни.
Joy Joy Joy Joy Laughing
Виж целия пост
# 109
Явно има и незаконен, пояснява момичето, няма лошо Wink
Виж целия пост
# 110
Предлагам, поне те да се държат на такова разстояние от тук. Много се пренасели нещо....Joy
Виж целия пост
# 111
Не мога да слагам цитати, за това копи- пейс:Ето, опитвам се да си представя една такава ситуация: засичаш някой с колата, той сваля прозореца и ти крясва: "Освиенцим!". Ти набиваш спирачките, отваряш вратата и скачаш на бой, защото много си се обидил. Joy
Виж целия пост
# 112
За андроидите:

Цитат
След време подобни индивиди ще изкопат някой персонален компютър и ще викат - Я, рамапитек.

Много добро!  Joy
Виж целия пост
# 113
Цитат
Има ли правило, което забранява, когато си на работа и заразно болен?

Нищо не разбрах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 114
В темите, Сиренке, си взимам почивка от Харвард и се смея от сърце специално с теб и онази, дето не смея да нарека по име.
О. Боже, и Волдемор ли има проблем с привързаността между майката и детето?  Laughing
Виж целия пост
# 115
сИренка или сирЕнка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Цитат
Защото оплешивяват и решават да се обръснат, което е по-добре от колкото половината да се опитват да си залижат трите косъма по голото теме, и да ходят като баркод...
Виж целия пост
# 117
Цитат
Здравейте,мен ме интересува нещо свързано с урочасването.За да бъдеш урочасан само от любуване ли стана,тоест както при децата радваш им се  и без да искаш,ги урочасваш.Или може да бъде и с някаква злоба или завист,но пак без да искаш или пък може да си е точно преднамерено?Освен това един човек за да те урочасва,той трябва да е с теб в даден момент,не става чрез снимка да кажем.Оф,дано ме разбрахте.
Виж целия пост
# 118
Цитат
...съвсем ми се изясни защо жените искат мъжете да ходят в казарми - за да понасят гнусните им манджи от кайма, кисели краставички и гъби, обилно наръсени с кашкавал и чубрица без мрънкане
Виж целия пост
# 119
Цитат
Иначе докато живеех с майка ми, все ме караше да чистим. После живеех със съквартирантки и те все ме караха да чистим и все се сърдеха. Откак живея с мъж се родих буквално. Аман от властни жени, дето все нещо те карат да правиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия