ÇUKUR - "Ямата" - нов сериал с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 1

  • 94 038
  • 740
# 300
Прекрасни са! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 301
Много е етичен Ямач, тя искаше да му плати/да го задържи със секс, а той каза, че  няма да бъде днес. Тя се съгласи, но каза, че само ако той няма да ходи никъде.
Плати и наема за 6 месеца, кандърдиса хазяйката, защото нашата Сена мъкне и прибира каквото намери на улицата.
Виж целия пост
# 302
Тя каза, че не може да е всичко толкова прекрасно - сигурно той крие нещо от нея. И той й "призна", че преди да я срещне, преспал с някакво момиче, но повече никога, никога няма да бъде с друга. И тя го попита: "Ти истински ли си?", той: "Истински съм."

Не, наистина са невероятно сладки. Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 303
чудя се, кой ли ще убият от фамилята, за да се върна Ямач в Ямата🤔
Виж целия пост
# 304
Защо да убиват някого? Ще се върне да ги запознае с най-новия член на фамилията - Сена Кочовалъ.

пп - Апропо от къде ще се връща Ямач? Те оказва се са в Истанбул.
Виж целия пост
# 305
Този иска да продава оръжие и е възхитен, че в махалата още преди полицията да е дошла Идрис е предупреден, че е уважаван и ценен. такова нещо не е виждал никога. Иска да работят заедно и да се ползва от защитата на махалата.
Идрис му каза, че той пази хората си и имотите им и те му отговарят по същия начин и че няма да я бъде тази работа.
.....
Ямач прави пукаща в устата захар, а Сена си мисли, че употребява наркотици.
Развика се - Знаех си, че има нещо нередно - и тръгна да излиза.
- От кога употребяваш...
Той - от дете, не мога да се сдържа...Наистина правим захар.., ела опитай...
Тя- Много сте луди, наистина правите захар...
Виж целия пост
# 306
Изпуснах малко, че говорих по телефона. Нещо интересно в последните 10 минути? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 307
Сена с пижамка на Oysho 😃
Виж целия пост
# 308
Айде, ще се женят в Париж нашите. hahaha hahaha
Виж целия пост
# 309
Обеща на Сена, че ще я заведе в Париж и ще се оженят. Но няма пари, а и му отказаха заем. Нали преди отказа да продаде китарата, сега ще я продаде и то на загуба ако трябва. От 200 000 долара, падна на 200 000 тл.
Само че се разбраха, че един ден ще си я откупи за хиляда лири повече.
....
Тези двамата май ще ги гръмнат...Онзи идиот дето му отказаха сделка.
Виж целия пост
# 310
Защо да убиват някого? Ще се върне да ги запознае с най-новия член на фамилията - Сена Кочовалъ.

пп - Апропо от къде ще се връща Ямач? Те оказва се са в Истанбул.

да се върне в “Ямата”.  Очевидно, че не му харесва да е там!
В “Кръсника” Майкъл/ Ямач, се включи в “Бизнеса”, когато убиха Сам - големият брат, евентуалният неследник! За това питах.
Виж целия пост
# 311
Убиха Кахраман, май. Rolling Eyes Нещо само ставам и сядам, не мога да хвана. Crossing Arms
Виж целия пост
# 312
Вай убиха Кахраман.

А колко женоря има у Кочовалъ?! Ще трябват 5-6 болюма докато се оправим ху из ху?
Виж целия пост
# 313
Вай убиха Кахраман.

А колко женоря има у Кочовалъ?! Ще трябват 5-6 болюма докато се оправим ху из ху?
Две или три са. Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 314

Поне 5-6 бяха.

А този артист дето игра Кахраман б@си малката роля. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия