ÇUKUR - "Ямата" - нов сериал с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 1

  • 94 037
  • 740
# 315

Поне 5-6 бяха.

А този артист дето игра Кахраман б@си малката роля. Confused
Аз се омотах от толкова гледане на прекъсване. hahaha
Жалко за Мустафа - такъв голям актьор заслужаваше поне два-три епизода. Crossing Arms
Виж целия пост
# 316
Френският на Арас е бомба. Евала! Heart Eyes
Виж целия пост
# 317
Идрис е получил инсулт, но утре може да го пуснат.
Тези ще искат да го ликвидират. Сега отиват да се разходят в махалата и да я превземат.

....
Мъж - Какво ще наредиш Султан...
Султан - Идете при Идрис, а аз ще намеря някакъв изход.
Селим е в пълна депресия и не може да се съвземе.
...
Султан трябва да се е обадила на Ямач.
....
След като така се врекоха един на друг и обеща да не я изоставя...я остави по такъв кофти начин-...
Виж целия пост
# 318
Айде, остави я сама в Париж. Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 319
Тъпо....но пък ако не се върне ще избият цялата му рода и най-вече баща му. Само чакат да го пуснат и ще го ликвидират.
Виж целия пост
# 320
Султан не само е звъннала. Направо се появи в парижкия хотел.  Grinning
Виж целия пост
# 321
Тувалет? Grinning
Виж целия пост
# 322
Каква е тази мода, джанъм? 2 саата и кусур без пауза? Ужасон!

Дизито е добро! С Ичердето прилика йок. С Кръстника вар! Хем чок вар. Grinning
Виж целия пост
# 323
Каква е тази мода, джанъм? 2 саата и кусур без пауза? Ужасон!
И сега поне 20 минути реклами. ooooh!
Виж целия пост
# 324
Ямач - Да се ожениш за мъж, който познаваш от пет дни, а на сутринта да не го намериш на сутринта. Да заминеш, за да предпазиш любимия човек и да го оставиш в неведение сам самичък. Да си тръгнеш след най-голямата кавга с баща си, да заживееш собствен живот и после да се върнеш....
/Превеждам го по памет, може нещо да съм променила, добавила, но смисълът е запазен..../
Виж целия пост
# 325

Евет
Виж целия пост
# 326
      

Ох, спрете ме... Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 327
Sweat Smile Grinning

      

Ох, спрете ме... Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много готини Дилянка и Арас Heart Eyes

Виж целия пост
# 328
Тоя сезон обаче все готини двойки се очертават по турските сериали. Да свърши серията, обновявам ав и подпис. Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 329
И ся Чукура ще развали хубавия човек. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия