Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 420
Хю Хефнър както и да е живял има 4 деца и няма нищо против брака, нищо общо с героя от темата Simple Smile

Има тънка разлка между ловен и спортен трофей. За единия се проявява агресия и се руши, за другия трябва да покажеш качества и да се препотиш. Мисля, че за това е караницата. Жената със стойност съзнава, че може да е награда- но това не значи, че е плячка.
E, не е плячка, а предмет. Макар и златен, е предмет.
Същата работа, плячката поне е било нещо живо Joy
Виж целия пост
# 421
Медалът не е предмет, а идея. Предметът е само физическата репрезентация на тази идея. И да, знам, че идеални хора няма, но има един момент, в който донякъде ми харесва поставянето на пиедестал. Смятам, че възприемането на жената трябва да включва и двете страни- хем да знае, че си жив човек, хем да има и някакъв идеализиран образ. И обратното важи, между другото. Много е важно да имаме идеализирани образи, иначе животът става скучен.
Виж целия пост
# 422

E, не е плячка, а предмет. Макар и златен, е предмет.
Същата работа, плячката поне е било нещо живо Joy

Ех, асоциациите не са за всеки, но какво да се прави- кой колкото си може, толкова!  Mr. Green
Виж целия пост
# 423
хем да знае, че си жив човек, хем да има и някакъв идеализиран образ. И обратното важи, между другото. Много е важно да имаме идеализирани образи, иначе животът става скучен.
Подкрепям. Ако липсва този мой образ на любимия в ума ми, ще остане единствено битовизма, а той не е така романтичен – тогава бих виждала само очевидното. За някои то е единствено във външните белези, поведение (тук си сложил чорапите, там седнал и не мръднал, защо пасувал и тъ нъ).
 Няма ли дух, няма въображение, няма фантазъм и идва буквалистиката. Невидимата връзка между двама души в една връзка (ако я има), е необяснима. И е само на дадената двойка, с всеки човек е различно.
Виж целия пост
# 424
Скрит текст:
...тъй като към момента съм съвсем щастлив с брачния си партньор и се надявам така и да си остане. Мисля, че по някакъв начин смесвате различните мъже в темата.

Не личи да си особено щастлив с брачния си партньор, звучиш все едно и в брака пак ти се налага да плащаш за секс и го получаваш рядко.
И не отговори дали ще свалиш шапка на дъщеря си, когато разбереш, че прави секс с непознати, защото са харесали половите ѝ белези.

Повечето от нещата и ние отначало мислехме за невъзможни, но се оказа че не само са възможни, но и носят неземни удоволствия.
Да, разбрахме ги твоите неземни удоволствия - да си търкаш члена в члена на другия партньор, докато транжирате жена ти като някакво животно.
Искам сексуалният живот на дъщеря ми да я прави щастлив. Какво, как, с кого, по какви критерии си е нейно лично право да избира. Но ако ме питаш дали ще я възпитавам, че сексът е задължително свързан с чувства неземни и трябва всеки ден да мачка инстинктите си, за да отговаря на някакви социални стереотипи, не, няма да я възпитавам така. Тялото си е нейно и трябва да го ползва така както реши, а не както някой друг мисли за правилно.
Скрит текст:
Да се пази от забременяване и венерически болести - това разбира се, че ще я уча.
Виж целия пост
# 425
Само не разбирам откога и Нофелет е фен на разкрепостения секс? Явно е забравил как се хвалеше, че жена му не му прави свирки, защото е майка и после с тази уста щяла да си целува децата. Беше се взел за Кръстника явно, а сега за секс ни говори и то разкрепостен.
Това е част от начина да останеш анонимен в един такъв форум. Започнеш ли да говориш само истините, рано или късно някой познат те разпознава. На мен анонимността ми допада и смятам нещата да останат така.
Виж целия пост
# 426

Това е част от начина да останеш анонимен в един такъв форум. Започнеш ли да говориш само истините, рано или късно някой познат те разпознава. На мен анонимността ми допада и смятам нещата да останат така.
Е, всяко нещо си има цена- като говориш веднъж така, после- онака, публиката спира да ти вярва и те определя или като лъжец, или като заболял от раздвоение на личността. Mr. Green

Между другото, наблюдавам интересен изказ на моменти- "моят брачен партньор" и "Искам сексуалният живот на дъщеря ми да я прави щастлив"
Виж целия пост
# 427
Открай време във форумното пространство витаят съмнения, че под ник-а "nofelet", всъщност, се крие жена.
Остават непотвърдени, разбира се. Wink
Виж целия пост
# 428
Открай време във форумното пространство витаят съмнения, че под ник-а "nofelet", всъщност, се крие жена.
Остават непотвърдени, разбира се. Wink
И това е прекрасно. Нека има всякакви съмнения.
Виж целия пост
# 429
И това е прекрасно. Нека има всякакви съмнения.

Защо? И аз вече не искам да бъда разпознавана, но пък чак толкова педантично криене, при положение че пишеш някакви тривиални неща, ми бие на патология. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 430
Много е важно да имаме идеализирани образи, иначе животът става скучен.
А за мен е много важно да нямам идеализирани образи.
Ясно, разбрахме се Joy
Виж целия пост
# 431
И това е прекрасно. Нека има всякакви съмнения.
Защо? И аз вече не искам да бъда разпознавана, но пък чак толкова педантично криене, при положение че пишеш някакви тривиални неща, ми бие на патология. Rolling Eyes
Ако ще да ти бие и на патоанатомия, това за мен няма значение. Личността ми сама по себе си няма никакво значение за никого в този форум и всякакви препратки и намеци и подпитвания в тази посока единствено и само разводняват темите. За мен 0 инфо или само лъжлива - този принцип не се огъва.
Виж целия пост
# 432
Открай време във форумното пространство витаят съмнения, че под ник-а "nofelet", всъщност, се крие жена.
Остават непотвърдени, разбира се. Wink

Много моля, ако чуете за мен, че съм траверс, ми кажете - значи е време да спра да се обличам като жена. Мерси!
Виж целия пост
# 433
Абе, конкретно с твоя форумен образ не съм запозната, но по принцип за всички мъже в 'Bg-mamma' се носят слухове, че са ... хм, със сбъркана сексуалност, в общия случай. Mr. Green
Виж целия пост
# 434
Ние си мислим, че търсят някоя разкрепостена мама, а то чакали да се обади и някой мъж, който също си пада по разкрепостения секс, та да се намерят. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия