Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 480
Бърти Устър е много неподходящ начин да докажеш тезата си.
Виж целия пост
# 481
Ами не знам, ти ще обясниш с какво точно успяваш да прекрачиш тънката граница между герой на Удхаус и истински герой, който си заслужава вниманието.
Виж целия пост
# 482
Като каза Удхаус та се сетих... Добро хрумване Simple Smile Аз си го представях секси всъщност. Беше забавно.
Въпросът ми беше - сексът и желанието или нежеланието и ерудицията и материалното не би трябвало да имат нещо общо. Ако някой ме привлича какво значение има колко пари има?
Виж целия пост
# 483
Ами при хората има значение- всяка девойка иска да вземе дъщерята на равина, да е учен мъж. Най-големи успехи имат креативните мъже. И това е така, защото тялото ни влече към тоя тип екземпляри- адаптивни и умни хора, не полу-животни. От една възраст нагоре реализацията има много голямо значение. Айде на 20 може да е бос и гладен, но ако и на 40 е така, малко вероятно е да е секси.
Виж целия пост
# 484
Това е много остаряло като отношение към секса. Не е 1917г. Нито 1817... Нито 817 година. Правим секс не (само) за да хванем съпруг и баща на децата си. И / или ходещ банкомат... А и за удоволствие, за разтоварване, от скука, не само от любов, но и от омраза и поради много други причини.
Виж целия пост
# 485
Любимият ми аргумент за "съвременния" безразборен секс, като животните. Проблемът не е в това, ще го направиш и в 21 век няма да има последствия- нито физически, нито емоционални, защото повечето хора са с добре тренирана психика и са притъпили емоциите.

Но все пак като че ли е проблемно, иначе нямаше толкова активно да се оправдавате как е съвсем ОК и нормално сексът да е преди всичко безсмислен. Сакън да не го натоварим със смисъл, да ни пишат задръстени. Важното е да е на сляпо, хаотично, безсмислено.

Но така се губи много...
Виж целия пост
# 486
За пари, коли и секс или правиш тема в бгмама, или просто си ги имаш. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 487
То колите и сексът не им ли мина модата в 21 век? колите вече не са толкова куул като едно време- виж ги какви са сиво-черни и скучни като дизайн.

Виж целия пост
# 488
Защо да е безразборен? Ако има химия емоционално човек ще излезе обогатен, а не ощетен. Последствията, както ги наричаш, ще са положителни, не мислиш ли? Какво лошо виждаш във няколко последователни оргазма?
Виж целия пост
# 489
Не, по принцип всяко преживяване при човека се определя постфактум като положително или не. Може да рационализираш, за да го изкараш положително, но може многото оргазми всъщност да те доведат и до депресия. И постфактум, в перспектива, да не ти увеличат щастието в живота, а напротив, да ги отчетеш като грешка.

Емоциите на човека са сложно нещо, оцветяването им е мистерия. Общо взето при секс от скука е по-вероятно накрая да има поне малко горчилка и да развали вкуса на всичко.

В смисъл- как точно си пазиш каталог от великите оргазми с химически приятни мъже, докато в същото време имаш вече съпруг...получава се доста сериозен когнитивен дисонанс.
Виж целия пост
# 490
@   Siren Няма брой оргазми, които да причинят каквато и да е депресия, напротив - дори 1 брой помага. Това разбира се ако не търсиш нещо, което да постигнеш чрез секса.
И не разбирам защо спомена "съпруг" - такъв не би трябвало да има в историята, която коментираме.
 Говорим за секс заради самия секс, не заради връзка или недайсибоже брак или пари или деца или имидж или нещо от сорта..
Виж целия пост
# 491
Да де, но и разкрепостените жени в крайна сметка се омъжват, при това за Него, идеалния. А преди Него е имало други...е как те топлят тия спомени? Как се съвместява секса с Него и спомена за знойни нощи...

Не говоря за оргазма като такъв, а за ситуацията, погледната в перспектива. Иначе не ми е безизвестна теорията, че е като СПА процедура пустият му оргазъм.
Виж целия пост
# 492
Не, по принцип всяко преживяване при човека се определя постфактум като положително или не. Може да рационализираш, за да го изкараш положително, но може многото оргазми всъщност да те доведат и до депресия. И постфактум, в перспектива, да не ти увеличат щастието в живота, а напротив, да ги отчетеш като грешка.

Емоциите на човека са сложно нещо, оцветяването им е мистерия. Общо взето при секс от скука е по-вероятно накрая да има поне малко горчилка и да развали вкуса на всичко.

В смисъл- как точно си пазиш каталог от великите оргазми с химически приятни мъже, докато в същото време имаш вече съпруг...получава се доста сериозен когнитивен дисонанс.

Много на сериозно го взе. 90% имаме съпрузи и деца и общо взето в момента си почесваме клавиатурата и говорим само на теория.
Виж целия пост
# 493
Именно, ама все пак си е сериозно. Особено ако има ситуация, в която някоя разкрепостена е правила секс с химия, а около 30-те се е прежалила и се опитва да се самоубеди, че Той е повече от всичките й предишни...
Виж целия пост
# 494
Темата май трябваше да е : Какво искат красивите интелектуалки за да правят неангажиращ страстен секс ?    Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия