Не те упреквам нито съдя, разбирам защо си на това мнение. Всички ние сме закърмени с една от многото партийни и божи заповеди - "не прави секс преди брака". И за да са по-убедителни родителите и обществото и църквата и партията и културата и литературата донякъде и киното по-малко хах ни обясняваха защо - защото Сексът е нещо лошо. Мръсно. Срамно и ужасно.
Обаче. Сега когато пораснахме и имаме наши деца.... Как ги възпитаваме? Дали по различен начин и на различни неща учим синовете и дъщерите си? Коя от вас е майка на момчета и коя на момичета.... Аз на моите синове им казвам - "пази се, повечето девойки на тази възраст целят брак, бяла рокля в църквата и много снимки от сватбата, тортата, обувките и подаръците във ФБ.... И също - "ако искаш да имаш желаната жена в леглото, то направи я много щастлива там. Така ще иска да се връща отново и отново без закостенелите и старомодни предразсъдъци на майка си...."
