Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 330
Dara888, затова казах, че нямам против теорията мъжът да прави първата крачка, само че смятам, че думите трофей и ловец имат значение, което не е положително, когато става дума за връзка.
Не само заради силно подчинения смисъл, лишаване от живот или печелене на предмет, но и това, на което Black_Sapphire обърна внимание  - ловците нямат един трофей, всеки е само един от многото натрупани.

Не разбирам тези борби, преследвания и игри на котка и мишка, нещата или са взаимни, или не. Независимо дали целта е само секс или нещо по-сериозно.


Виж целия пост
# 331
Винаги съм мразила игричките. Като ми е трябвал просто секс, съм си (по)казвала директно на обекта и за щастие не са били неучтиви да ми откажат. Нито пък съм се дърпала театрално на мъже, които са ме привличали, и с които към дадения момент съм била готова да правя секс. Това не отменя допълнителните забавления като танци, разходки и вечери, но като цяло и двамата сме знаели за какво се събираме. Като съм била във връзка, не ми е трябвал страничен секс, съответно не съм и правила опити за флирт, след като знам, че няма да доведе доникъде. Никога не съм си падала по белтъци и фандъци за едната вечеря, пък после да се връцна и да злорадствам над баламурника как е изсипал една камара пари залудо.
Най-продължителните ми връзки (включително брака ми с двуцифрено число години) са били плод на спонтанно привличане и секс от първата среща, осъществена точно с тази цел - неангажиращо забавление между две връзки. После установяваме, че си допадаме по други параграфи, следва фазата „не мога без теб“ и така. Или пък не следва нищо и нещата приключват с няколкото часа забавление.

Но допускам, че за повечето жени има смисъл в играта на обсадената Троя. Най-малкото жената успява донякъде да опознае потенциалния партньор, че не е някакво психо или с други опасни дефекти.
Виж целия пост
# 332
Затова хората сме различни, подхождаме и реагираме по различен начин.

И всеки живее, както му е добре. Не мисля, че има правилно и неправилно. Щом на някой му е добре, си действа по този начин.
Виж целия пост
# 333
Трофей е дума, натоварена с отрицателно значение. Но понякога жената за един мъж може да е "медал на честта". И трябва да си го заслужи.

Има тънка разлка между ловен и спортен трофей. За единия се проявява агресия и се руши, за другия трябва да покажеш качества и да се препотиш. Мисля, че за това е караницата. Жената със стойност съзнава, че може да е награда- но това не значи, че е плячка.

И да, мисля, че мъжът трябва да се поизпоти, докато заслужи жената- принципът е, че ако се раздадеш, доказваш сериозност по недвусмислен начин.
Виж целия пост
# 334
Можеш да докажеш сериозност и без да се потиш. Не е задължително условие.
Виж целия пост
# 335
Да, но не е безспорно доказателство. Винаги предпочитам да видя "skin in the game", всякакви други сигнали са "евтини" и могат да се фалшифицират. Припотяване е фигуративно казано- може конкретното действие да варира, но в повечето случаи включва бъркане в портфейла, отделяне на време, промяна на стила на живот. Иначе си остава ерген, който се прави на сериозен. А връзката изисква трансформация, не да си караш както си знаеш, само че с компания.
Виж целия пост
# 336
Ако на първата ни среща се появя с Бристъл, костюм за три бона, безупречни маниери и прочие това ще е напълно достатъчно, не мислиш ли? В такава ситуация вероятно ти ще си тази, която ще бъде наблюдавана под лупа ако не демонстрираш статус символи.
Виж целия пост
# 337
Да, но не е безспорно доказателство. Винаги предпочитам да видя "skin in the game", всякакви други сигнали са "евтини" и могат да се фалшифицират. Припотяване е фигуративно казано- може конкретното действие да варира, но в повечето случаи включва бъркане в портфейла, отделяне на време, промяна на стила на живот. Иначе си остава ерген, който се прави на сериозен. А връзката изисква трансформация, не да си караш както си знаеш, само че с компания.
Ние не говорихме ли просто за секс, а не за връзка?
Виж целия пост
# 338
Простете ми невежеството, но сега научих какво е "Бристъл".

Ето, не се класирам за BigCityNights, язък. Joy
Виж целия пост
# 339
Простете ми невежеството, но сега научих какво е "Бристъл".

Ето, не се класирам за BigCityNights, язък. Joy

 И при мен да се появи с въпросния костюм няма да го оценя Joy
Виж целия пост
# 340
Ама, то не било костюм, ето колко сме неактуални. Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Защо ми изчезна поста Flushed
Виж целия пост
# 342
Предполагам, това:

Виж целия пост
# 343
Вид кройка на панталон е също - сега видях, не става ясно от поста какво е имал предвид. Не знам защо толкова се фукат някои хора. На мястото, където живея се нагледах на отрепки с Ферари и Бентли, скъпи дрехи и добри обноски. Парите не дават гаранция за стойност.
Виж целия пост
# 344
Мхм. Моят модел е по-стар, но за нещо такова говорим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия