Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 315
...........
Но, самоуважаващите се и със самочувствие жени, не се мятат на врата на избрания, а му дават великодушно възможността да ги свали, да ги помоли един вид, да си легнат с него..............
защо да не му се мятат жените?
Защо мъжът трябва да моли жената за секс? Защо да не е обратното?
За да получи жената безплатна вечеря, цветя, рокля, питие, три срещи? Това с какво е различно от проституцията? Че проститутките директно получават пари, а благоверните ги получават под формата на нещо друго ли....
Това разбиране произлиза от закостенялото мнение на незадоволявани дами, че в секса мъжът получава повече от колкото жената. Че жената се мъчи, старае се, обезкосмява се, ходи на високи обувки за да е секси хахах харчи пари за имидж, козметика, секси бельо, дрехи, и какво ли не. И в секса не получава нещо кой знае какво. .. За разлика от мъжа.... на когото му прави едва ли не лична услуга, с това че благоволява да го чука.
Накратко съжалявам мъжете, на които им се налага да се кланят и да се молят за секс. Явно са некачествени.
Виж целия пост
# 316

Защо мъжът трябва да моли жената за секс? Защо да не е обратното?
За да получи жената безплатна вечеря, цветя, рокля, питие, три срещи? Това с какво е различно от проституцията? Че проститутките директно получават пари, а благоверните ги получават под формата на нещо друго ли....
Това разбиране произлиза от закостенялото мнение на незадоволявани дами, че в секса мъжът получава повече от колкото жената. Че жената се мъчи, старае се, обезкосмява се, ходи на високи обувки за да е секси хахах харчи пари за имидж, козметика, секси бельо, дрехи, и какво ли не. И в секса не получава нещо кой знае какво. .. За разлика от мъжа.... на когото му прави едва ли не лична услуга, с това че благоволява да го чука.
Накратко съжалявам мъжете, на които им се налага да се кланят и да се молят за секс. Явно са некачествени.


Защото така прави ловецът, така прави завоевателят, защото жената не е кошче за биологичен отпадък, та кой- както мине, да се облекчава и да тича във форума да се похвали, как стотинка не се е охарчил.
Докато путьото чака да го свали мацката, да му осигури квартира, да му купи презервативи и да го възседне.

Не знам кой ти е набил в главата тия тъпотии, че трябвало да си платиш за секс, щото жените се кипрели и обезкосмявали, то сигурно са се бъзикали, а ти си го приел насериозно.
Просто има жени, които си падат по мъже и има жени, които си падат по путьовци.

Затова едните дават сигнал и чакат да бъдат предпочетени пред останалите а другите рипат и дърпат ципа, с надеждата че не са попаднали на гей, на някой който не ги харесва и не му пука да не се прежали.........

А, дали получава в секса нещо качествено жената- получава, ако не е всеядна и не рипа като невидяла.
Виж целия пост
# 317
Аз се придържам към теорията, че колкото и да е ловец мъжът, то жената е тази, която избира.
То и десет може да се бият за мен и да са добри ловци, но аз ще реша кой от тях да избера.
И тук идва тънкият момент. Всяка жена има различни критерии за избор и подбор. При някои жени трябва да признаем е доста закърняла или пренебрежимо ниска летвата, едра цедката.
Оттам тръгват и порочните кръгове на нещастни семейства, бракове, връзки, лошо възпитание на деца и възпроизвеждане на матрицата с лошия избор.
Виж целия пост
# 318
Момичета, много навътре влязохте в темата, истината е простичка - всеки намира това, което търси и това, което заслужава.
Виж целия пост
# 319
Да, бе, да. Ето, авторът не намира това, което търси. Joy
Виж целия пост
# 320
Да, бе, да. Ето, авторът не намира това, което търси. Joy
Значи не търси това, което заслужава. Ако иска само секс, трябва да си го заслужи. Няма да му го поднесат на тепсия, но дори и да стане, няма да му е хубаво.
Виж целия пост
# 321
Няма против теорията мъжът да прави първата крачка, но това с ловеца винаги ми е било противно, защото предполага, че другият е жертва, което ми навява мисли за съревнование, борба. А подобно нещо във връзка, дори само за секс, не допускам никога.   
Виж целия пост
# 322
Няма против теорията мъжът да прави първата крачка, но това с ловеца винаги ми е било противно, защото предполага, че другият е жертва, което ми навява мисли за съревнование, борба. А подобно нещо във връзка, дори само за секс, не допускам никога.   
И аз не допускам, защото не се изживявам като жертва. Винаги в съзнателния си живот съм предприемала първата крачка към мъжа аз. Така се научаваш и кой мъж колко струва и колко му е акъла. Първоначално всички, независимо от акъл и статус поддават. После почва сложното.Innocent
Не се сърди човече, няма надпревара, аз искам мъжът до мен да ме доминира. На ментално ниво, а не да е с 20 сантима и 50 кила по-тежък от мен, само.
Виж целия пост
# 323
Няма против теорията мъжът да прави първата крачка, но това с ловеца винаги ми е било противно, защото предполага, че другият е жертва, което ми навява мисли за съревнование, борба. А подобно нещо във връзка, дори само за секс, не допускам никога.   

Това е защото не си даваш сметка, че най- добрият ловец се връща с най- стойностния трофей, спечелен в битка с останалите ловци. Simple Smile

И тук е тънката разлика между жените със самочувствие и жените, които скачат на мъжете, за да не изглеждат жертви.......но от които всъщност, никой не се интересува.
Виж целия пост
# 324
Това е защото не си даваш сметка, че най- добрият ловец се връща с най- стойностния трофей, спечелен в битка с останалите ловци. Simple Smile
Тук вече опираме до това как човек приема себе си. Ако смята, че е трофей, чието предназначение е да краси стената на даден човек, който обяснява на гостите си как го е надхитрил и убил, защото е било по-тъпо и неспособно от него, за да оцелее - ок.
Виж целия пост
# 325

Тук вече опираме до това как човек приема себе си. Ако смята, че е трофей, чието предназначение е да краси стената на даден човек, който обяснява на гостите си как го е надхитрил и убил, защото е било по-тъпо и неспособно от него, за да оцелее - ок.

Права си, че опираме до това как човек приема себе си- за мен, трофеят е награда , а ако за теб е всичко, което си написала по- горе- ок. Peace
Виж целия пост
# 326
Думата си има точно определени значения в нашия език, не можем да си измисляме наши...
Виж целия пост
# 327
Думата си има точно определени значения в нашия език, не можем да си измисляме наши...

Кой каза?
И кой го забранява? newsm78

Ами, ако не имуществото символизира победа, а спечелената обич на жената, в борба с конкурентите? Mr. Green
Виж целия пост
# 328
Това с ловеца и трофея не е много добра основа за продължителни отношения. Щото утре изниква по-примамлива плячка и ловната страст бликва отново, само че към друг обект. А вчерашният трофей вече не е така интересен, нали е в кърпа вързан...
Виж целия пост
# 329
АбсурТ иска да каже, че жената трябва да накара мъжа да се потруди за нея, а не да се даде бързо и лесно. Това с ловеца и трофея са само изрази. Аз я разбрах какво иска да каже и съм съгласна с нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия