Но, самоуважаващите се и със самочувствие жени, не се мятат на врата на избрания, а му дават великодушно възможността да ги свали, да ги помоли един вид, да си легнат с него..............
Защо мъжът трябва да моли жената за секс? Защо да не е обратното?
За да получи жената безплатна вечеря, цветя, рокля, питие, три срещи? Това с какво е различно от проституцията? Че проститутките директно получават пари, а благоверните ги получават под формата на нещо друго ли....
Това разбиране произлиза от закостенялото мнение на незадоволявани дами, че в секса мъжът получава повече от колкото жената. Че жената се мъчи, старае се, обезкосмява се, ходи на високи обувки за да е секси хахах харчи пари за имидж, козметика, секси бельо, дрехи, и какво ли не. И в секса не получава нещо кой знае какво. .. За разлика от мъжа.... на когото му прави едва ли не лична услуга, с това че благоволява да го чука.
Накратко съжалявам мъжете, на които им се налага да се кланят и да се молят за секс. Явно са некачествени.



