Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 585
Мисля си, че само професионалната акробатка ще си направи пълната програма на първа среща.
Сетих се за Естела Рейнолдс от "Новите съседи". Почва ги с "хеликоптера".
Виж целия пост
# 586
Никога не "мачкам" жени - нито при секс, нито извън това. Глупаво е...

Всички имаме комлекси - просто някои се излагат повече в Интернет пространството.

Еротичното душене е чисто физически процес при който заради притискането на определена част на шията се предизвиква възбуда - на чисто физическо ниво - нуждата да имаш достатъчно сили да избягаш. Това не е нещо, което може всеки да направи и не е подходящо за всяка двойка. Лично аз предпочитам да не се занимавам с това. Има достатъчно други начини да зарадваш една жена - нямам нужда от крайности...

P.S. съответното "душене" е нещо, което възбужда "душеният" - не "душещият"... нямам (вие също) този тип рецептори на върха на пръстите - мисля, че няма нужда да си лекар за да схванеш причино-следствената връзка.
Виж целия пост
# 587
Темата беше : "Не искам брак, а секс" и вече отива на това какъв секс се прави, как го правите и  отива на къмто "Какви фетиши имате" .... с това душене ....

И като гледам какви глупости се пишат, да внеса малко ясното: При душенето изобщо не се активират никакви рецептори на върха на пръстите. Това е пълна глупост. При задушаване тялото остава без кислород и в опита да се освободи от хватката се генерира голямо количество адреналин, и хората търсят това състояние на задушеност, удоволствие и адреналин. Но това е нещо много опасно.

Все пак говорим за нормален секс, а не експерименти при които можете да убиете партньора.

Виж целия пост
# 588
И като гледам какви глупости се пишат, да внеса малко ясното: При душенето изобщо не се активират никакви рецептори на върха на пръстите. Това е пълна глупост. При задушаване тялото остава без кислород и в опита да се освободи от хватката се генерира голямо количество адреналин, и хората търсят това състояние на задушеност, удоволствие и адреналин. Но това е нещо много опасно.
В прав текст - точно това казах. Не е моят тип секс. Освен това аз не настоявам темата да отива в посоката с фетишите Simple Smile

За мен лично беше интересно да видя защо другият пол смята, че е проблем да имаш връзка основана на секса. Лично аз не смятам, че това, че връзката е основана на нещо те ограничава да включиш в нея каквито и да е други неща. Също защо има толкова много стереотипи, когато става дума за връзка базирана на секс. Непремено мъжа трябва да плаща, жената трябва да е глупава/проблемна и т.н.

P.S. посоката ми е толкова забавна. Повечето жени, които с които съм бил в това положение НЕ искат да се обвързват с мъже. Мислят ги за глупави и досадни.  Смятат, че това е само още проблеми. Част от тях са бизнес-дами - имат собствен бизнес (което в България си е ужас само по себе си) и са напълно независими - за какво им е "стабилността", която би им дала подобна връзка?

Връзките в които има много обвързване са нещо предпочитано заради евентуалната стабилност, но как разбираш, че човека с който се обвързваш днес след две години ще ти харесва? Също само защото връзката е основана на секс не смятам, че се налага да се държа с другата страна като с парцал - глупаво е... Лягаш (по принцип Wink ) до другия - ако ти хареса утре ще искаш пак.
Виж целия пост
# 589
От темата научих, че "щом една жена прави А и В, то тя задължително е Х и У". Някои имат нужда да осъждат и стереотипизират, но не виждат, че така единствено издават собствените си комплекси.
Виж целия пост
# 590
Съжалявам, но нормалните, психично здрави жени обичат мъже и да живеят с мъже. Само доза цинизъм, прегаряне или наранено сърце произвежда такива, дето правят пълна програма за чест и слава и тръбят навсякъде как не им трябват мъже (с което реално казват- да, трябва ми мъж!)
Виж целия пост
# 591
"Не разбирам... кое е общото между интелекта, средата и освободеното поведение в секса?"

То е ясно, че не разбираш, няма и да разбереш- с горното сам си отговаряш на въпроса.

А "задръстена" жена няма- това е израз, който значи "гроздето е кисело". За да си пощадиш егото, ако не може да я завладееш и те върти, казваш, че така и така е била задръстена.

Задръстената жена не се е отпуснала. Може би щото много мисли. (нали една патка от много мислене умряла. Grinning) И ако не познава партньора си ще мисли още повече. Така че ... честно чудя се как ги намирате (мъжете) такива лесно отпускащи се жени. И по на колко години са (търся им причина да са такива)? То изобщо и на мъжете (тук) им забравих годините, та ... съвсем ми е каша. (Не моИм да обмислим фактите. Wink )
Виж целия пост
# 592
...
P.S. посоката ми е толкова забавна. Повечето жени, които с които съм бил в това положение НЕ искат да се обвързват с мъже. Мислят ги за глупави и досадни.  Смятат, че това е само още проблеми. Част от тях са бизнес-дами - имат собствен бизнес (което в България си е ужас само по себе си) и са напълно независими - за какво им е "стабилността", която би им дала подобна връзка?
...
Ами то тук малко отношението е гадно към мъжа. Той просто трябва на жената за някакви си нейни нужди ... а какъв е като човек и изобщо - няма значение. Но пък може би има взаимна изгода - всеки използва другия и всичко е ок.

...
Връзките в които има много обвързване са нещо предпочитано заради евентуалната стабилност, но как разбираш, че човека с който се обвързваш днес след две години ще ти харесва? Също само защото връзката е основана на секс не смятам, че се налага да се държа с другата страна като с парцал - глупаво е... Лягаш (по принцип Wink ) до другия - ако ти хареса утре ще искаш пак.

Е, ако ще се държиш като с парцал, то утре няма да го има даже и да искаш. Grinning
А гаранция за след 2 години нямаш, но пък връзката изисква усилие и евентуално от него зависи как ще са нещата след 2 години. Wink
Виж целия пост
# 593
Цитат
Еротичното душене е чисто физически процес при който заради притискането на определена част на шията се предизвиква възбуда - на чисто физическо ниво - нуждата да имаш достатъчно сили да избягаш. Това не е нещо, което може всеки да направи и не е подходящо за всяка двойка.
   Каза цитирания текст,което не е вярно. От самото задушаване не може да получиш възбуда. Процеса е психо-физиологически. Ако си мислиш, че с пръст натискайки някъде по шията ще получиш резултат - прекалил си с порното. Техниката е съвсем друга. Прилага се и при жени и при мъже. Причината е в биологията ни. Даже и да умираме тялото ще извърши неконтролируема реакция за да се осъществи копулацията, т.е. мъжа ще постигне мощен оргазъм, жената също.За това се генерира адреналина и други биохимични процеси. За справка - Енимъл планет и по точно паяци, богомолки, морски костенурки за тези за които не им се четат книжки.

   Няма такова нещо като задръстена жена ! Има жена с ниска сексуална култура, жена непознаваща тялото си, жена без образование ....  
   И жената и мъжа имат нужди. Връзката е партньорство и отговорност, отношение и куп други неща които споменахме в предните постове ! Не е само чук и бег. Нищо лично към никого, но трябва все пак да имаме достойнство и да сме обективни.
   По това кой какви ги пише, човек може да си направи изводи за кой какъв е и каква му е средата. И ако ще се правят опити с приказки да си четкаме его-то няма как да стане  Mr. Green

Отново задавам въпроса:
   Дами, вие кога си искате орални ласки ?
Виж целия пост
# 594
Аз не искам. Ще ме вземеш ли за жена?
Виж целия пост
# 595
Отново задавам въпроса:
   Дами, вие кога си искате орални ласки ?

Между другото, малко странична информация, но съм чувала от доста жени (мои приятелки през годините, но и не са́мо), че не са почитателки на този вид интимност – двупосочно.

Та, за някои може би отговорът на въпроса ти е – никога. Peace

EDIT: Ето, една дама вече си призна. Laughing
Виж целия пост
# 596
Аз не искам. Ще ме вземеш ли за жена?
Не.  bouquet
Виж целия пост
# 597
За мен лично беше интересно да видя защо другият пол смята, че е проблем да имаш връзка основана на секса. Лично аз не смятам, че това, че връзката е основана на нещо те ограничава да включиш в нея каквито и да е други неща.
Точно тук ти е грешката. Това не е връзка. Това са срещи за секс. Връзката предполага да имаш с човека отсреща отношения. Да общуваш с него на чисто ментално ниво, да става обмен на мисли, чувства, опознаване, развитие на отношенията.

Няма лошо някакви хора да си правят срещички за секс, ако щат и цял живот (което е съмнително), но това не е връзка.

Относно въпросът за оралните ласки. Баш пък във форума ще кажа. Simple Smile)
Иначе смятам, че е леко надценен сексуален похват спрямо жените. Мъжете си мислят, че е нещо баси якото за жените. Ми айде малко приземяване. Нищо особено и зависи КОЙ го прави. Мен лично ме е гнус от повечето мъже, пък камо ли да им позволявам такива "волности". Ай нема нужда.
Ма аз съм си закрепостена женица, така че да му мислят акробатките.
Виж целия пост
# 598
Цитат
Иначе смятам, че е леко надценен сексуален похват спрямо жените. Мъжете си мислят, че е нещо баси якото за жените. Ми айде малко приземяване. Нищо особено и зависи КОЙ го прави. Мен лично ме е гнус от повечето мъже, пък камо ли да им позволявам такива "волности". Ай нема нужда.
Та защо ще е надценен ? Не си ли е просто част от самия секс ? Като казвам секс, имам предвид онзи етап,при който жената е опознала мъжа,допуснала го е до себе си, има му доверие и се чувства спокойна и уверена в присъствието му. А този КОЙТО ти го прави, щом е стигнал до там, явно не те е изобщо не те е гнус от него, а и си му позволила и други неща Simple Smile Даммм закрепостена женица .... заключила вратите и ... да му мисли милото като го набара !  Mr. Green
Виж целия пост
# 599
И за мен е надценен- може би, защото не съм имала проблем с оргазмите, причинени от правилното нещо на правилното място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия