Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 230 600
  • 5 026
# 105
Ужас, Тони😂😂😂
Виж целия пост
# 106
А мъжът ми още не знае!
Даже менюто обсъдихме. Реално нищо няма да правя, освен че цял ден ще ми трябва да мия съдове и да чистя. Вече се чувствам скапана. Joy Отивам да си направя чай.
Виж целия пост
# 107
А мъжът ми още не знае!
Даже менюто обсъдихме. Реално нищо няма да правя, освен че цял ден ще ми трябва да мия съдове и да чистя. Вече се чувствам скапана. Joy Отивам да си направя чай.

ЧАЙ!!! Ти луда ли си???  Къде е Бейлиса и виното?
Виж целия пост
# 108
Купих си страхотен панталон. Спортен, но ми седи страхотно. Не вярвах, че ще го кажа на тия килограми, но се почувствах хубава😀 А не е добре да започвам да се чувствам хубава и секси, че и без това отслабването не върви😁

Оф, някакъв пес се е разлаял от 20 минути, явно са го затворили някъде. Е, как може такова нещо, неделя следобед е?!
Виж целия пост
# 109
Кате, Blue Heart

Хър, в Кентърбъри. Даже ще почвам да чета "Кентърбърийски разкази" тези дни.Sweat Smile Те са под стихотворна форма. Stuck Out Tongue
Страхотно градче е. Много ще ти хареса, според мен. От сега ти пожелавам невероятно изкарване!
Тонка Joy пак ми обяснявай после, че не пиеш..., не готвиш... Joy Държа на снимки от Нова година. Stuck Out Tongue Winking Eye
Пак ми се доспа. Нямам идея как ще издържа детски рожден ден сега.
Виж целия пост
# 110
Децата ми са затрупани с вещи. Искам да ги разкарам, но мисълта за ОЛХ ми причинява стрес.  Close Всеки път като се опитам да продам нещо там и ми късат нервите с претенции. Ами ако го харесваш го купи, ако не - здраве. Никой не е длъжен да търпи чужди фасони и то за нещо дето струва 20 лв. Naughty

Виж целия пост
# 111
Все се каня да питам Тонка, като една видна домакиня, както стана ясно Wink какви доматчета в зехтин си купува от Лидл.Тони, може ли снимка?
Виж целия пост
# 112
Октомври стартира със страхотен мързел за нас. Станахме преди час, сега пием кафе и закусваме. Кучето е предприело обсада на всеки - при който успее да получи нещо за хапване.
Нищо не съм планирала за месеца, засега следва обичайното ежедневие. После смятам да попрегледам някои снимки и да подбера в албум интересните.
Виж целия пост
# 113
2 победи днес, момчетата се бориха здраво. Всички са доволни. Оставям ги да играят на компютрите за час, заслужиха си го. Аз ще си измия прозорците, време им е.
Виж целия пост
# 114
Благодаря, Цвети!

Тони, смело, смело. 5 семейства са си цифра.Astonished

На мен пък ми звънна преди малко и една съученичка, с която бяхме и съквартирантки в Студентски град, преместили се в София, живееха във Варна, та ще се виждаме и с нея. Много социално взех да го раздавам нещо, повредих се.Sweat Smile
Виж целия пост
# 115
Добър ден и от мен!
Благодаря за новата тема на Лиляна!
Да ни е честита и да я изпишем само с хубави неща!
За октомври нищо  не планувам. Аз и не съм по плановете. Нещата ги правя,когато им дойде времето.
Аз днес се чудя какво да подхвана  у дома. Пуснах пералня,чинии мих.
Имам от снощи малко пиле с ориз,но за довечера ще трябва нещо да измисля.
Може да направя омлети,децата ги обичат и ще си похапнат.
Сега трябва да подреждам шкафове с дрехи. Имам да прибирам още летни дрехи.
Като цяло ми се иска да си налея винце и да си чета. Снощи захванах ,,Нежна е нощта,,
От няколко дни ми се набива на очи тази книга.
Виж целия пост
# 116
За час?  Лелейй, аз вчера пуснах гювеч за три, май съм прекалено ларж, а?
Виж целия пост
# 117
karzz, аз сравнително скоро я четох "Нежна е нощта" и доста ми хареса.

Малката се разклати, от оня ден се оплаква от гърло, днес вече накашля, иначе е жива. ММ утре ще може да я поеме, но във вторник май ще трябва морската баба да си ползва отпуск,нещо... Бахтииии, почна се с болестите... Tired Face
Виж целия пост
# 118
Акаша и при нас е същото положение.Малката кашля и точи сополи. Утре ще я гледа свекървата. Но, тя вече седмица е в пенсия, та поне тоя зор ни отпадна
Виж целия пост
# 119
Купих си страхотен панталон. Спортен, но ми седи страхотно. Не вярвах, че ще го кажа на тия килограми, но се почувствах хубава😀 А не е добре да започвам да се чувствам хубава и секси, че и без това отслабването не върви😁

Оф, някакъв пес се е разлаял от 20 минути, явно са го затворили някъде. Е, как може такова нещо, неделя следобед е?!

Айде честит ти панталон,със здраве да си го носиш!
Пес се бил разлаял...при нас някой се е разчукал в неделя следобед.
Тонка от теб терена,от останалите готвенето и миенето на чинии!УрЕдих те,дето се казва.
Чета за аргановото масло и разни други,та да попитам откъде го купувате?Май на моята чаровна възраст е време и аз да се понамажа. Flutter
Като чета много постове накуп и нещо ми се размива информацията.
Акаша да се оправя детенцето ти!Има доста болни деца.
Лина свекърва мечта  Wink,но по хубави поводи да гледа детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия