

.
Октомври стартира с взимане на кръв
Естествено, циркът, който направих, беше толкова подобаващ, че после за награда, че съм "много смела", мъжът ми ми купи една пейка за коридора и едно одеяло, почти без да каже гък от сорта на "Няма място; А другия шкаф какво да го правим?; Ъъъъ нали имаш одеяла?; и пр.", мълчаливо ме награди, та стартирахме и с нова покупка, исках да си купя нещо ново за вкъщи, за чинии мислех, ама тях за къщата ще ги оставя, сега ще си ядем в сбирщайна (от няколко сервиза несчупените). Сега пера ударно, че много съм изостанала през седмицата, чакахме едни приятели, които в последния момент отмениха идването, хич не обичам така, особено от сорта "ми не смогнахме с времето", ми па да сте си преценили, щото мен така ме вързахте да ви чакам следобеда, ама айде. Сега за "компенсация", ще отидем до свекърите да им оставим едни чушки от майка и после ще си се размажем двамата вкъщи, може да си поиграем новата игра даже. Препоръчани теми