Лидл-108- До 01/11

  • 186 707
  • 1 482
# 855
Само мерих и се фръцнах пред огледалото. Досвидя ми.
Ръкавите ми бяха дълги, иначе на тЕлото е ок Simple Smile


Намерих обаче какаов тахан на 20 % намален и забърсах един буркан. Защо не на 30%, се чудя, а само 20% го смъкнали....
Виж целия пост
# 856
Намаленията за всички магазини Лидл ли се отнасят?
И някой дали е мернал тази маша някъде? За София питам  Grinning
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=4151

Снощи имаше и на Каблешков.
Виж целия пост
# 857
Намаленията за всички магазини Лидл ли се отнасят?
И някой дали е мернал тази маша някъде? За София питам  Grinning
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=4151

Снощи имаше и на Каблешков.

И в Ринг мол  Peace Като цяло повечето неща от разпродажбата бяха налични снощи.
Аз метнах един сет за аромотерапия, който беше в брошурата преди семица-две, доста бройки си имаше, а в нашия Лидл изобщо не открих и в седмицата, когато трябваше да има. Mr. Green
Виж целия пост
# 858
Доволни ли сте от желатина в Лидл? Чудя се дали да пробвам с него или да заложа на д-р Йоткер?

За мен желатинът на д-р Йоткер е най-силният от всички, които съм пробвала. Не се сещам какъв друг продават в  Лидл Blush
Продават български в малки пакетчета.

Днес ходих до болницата и влязох в другия Лидъл. Там беше пълно с какви ли не стоки на разпродажба. Много повече, отколкото в този до нас. А от маратонките Капа всичко, което беше останало беше със сребърните с лилаво.
Виж целия пост
# 859
Вики ти сега що ми я пусна тая муха?? Аз вчера ходих в Дружбите...скука!
Виж целия пост
# 860
Вики ти сега що ми я пусна тая муха?? Аз вчера ходих в Дружбите...скука!
Бягай бързо към НАП-а! Wink
Виж целия пост
# 861
Взех и аз от Италианския течен шоколад с лешници. ..честно казано Нутелата ми харесва повече като шоколад.
В налия Лидл няма нищо интересно намалено.
Загледах едно елече с косъм отпред, не изглежда лошо, не знам като се изпере как ще е косъма..
Виж целия пост
# 862
Това елече е 30 кинта....и аз го харесах. Днес едничко ме чакаше...амааааа...пред заплата..
Виж целия пост
# 863
Това елече е 30 кинта....и аз го харесах. Днес едничко ме чакаше...амааааа...пред заплата..
Поне ще спим спокойно, че якенцето ти стои добре Laughing bouquet
Иначе от елечетата на мен ми харесаха светлите и черните които са същия модел- стори ми се, че могат да се носят и от двете лица Heart Eyes...Но нарочно не пробвам...да не ми харесат повече Twisted Evil
Виж целия пост
# 864
Ботите от следващата седмица дали имат нещо топличко вътре или са само "кожа"?
Виж целия пост
# 865

Не мисля. Сега ги въртях,въртях....не пише памук никъде. Нито е нарисуван.

Памучни има от другия вид...само двата цвята са памучни..другите два не са.

Виж целия пост
# 866
Да, този желатин е български, нямаше друг вид. Дано не ме подведе. Благодаря за отговорите все пак:)
Виж целия пост
# 867
Сдобих се с бархетен спален комплект, но защо се бях заблудила, че е 100 процента памук... Разочаровах се като му видях етикета вкъщи, но няма да го връщам.
Виж целия пост
# 868
Това елече е 30 кинта....и аз го харесах. Днес едничко ме чакаше...амааааа...пред заплата..
Не се притеснявай! В Русе, в Лидъл на центъра, елеци бол. Ще поръчаш един на клиентския телефон, ако този не те чака все още, когато вземеш заплата Wink
Виж целия пост
# 869
Загледах едно елече с косъм отпред, не изглежда лошо, не знам като се изпере как ще е косъма..
Изпрах го и не е мръднало. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия