Ако иска повече - няма да бърза. Ако е по-опитен, врял и кипял - няма да бърза. Ако теренът не е чист - няма да си мръдне пръста, ако иска нещо сериозно. Ако иска само секс - би.
, кълвем на нещо реално, не на приказки.Една година е много за 20 годишни хора само да се дебнат.
?
?


...
! Ще виииидии той, ще ме цака с топла бира
!
. Не се и опитвам. Животът е за да се живее, не за да се разбира. Нито да се поставя в рамки и срокове. Както казва едно теле приятел "Животът е това, което ти се случва, докато си правиш планове за него."
. С рогата напред са в началото, когато са си решили, че това е човекът за тях. Ама по техните критерии, пък те са малко имагинерни
. Беше ми казал и че се е молел Всевишният да му прати нещо за душата. Аз пък се молих да се науча на търпение. Гледай Господ какви отговори дава на молитвите
.
. Прогресът никога не е бил дело на разумните и предпазливите
.
?
?
.Препоръчани теми