?
?
?
, макар че Телец определено би го прочел така на първо четене. "Игра" е в смисъл да си творец в отношенията и в живота, да подхождаш с настроение и фантазия. Моят щеше да ме убие когато ме попита "а защо е нужно човек да има фантазия".
Радват се на творческото, ако партньорът може да го предложи, но рядко са способни на пълноценно съпреживяване, да не говорим те да инициират тази енергия във връзката. За сравнение - един вечно приключенски настроен Стрелец или един Близнаци с изключително пластичен ум. При последните двама, обаче, стабилност може, ама друг път.
?
:
, макар че Телец определено би го прочел така на първо четене. "Игра" е в смисъл да си творец в отношенията и в живота, да подхождаш с настроение и фантазия. Моят щеше да ме убие когато ме попита "а защо е нужно човек да има фантазия".
Радват се на творческото, ако партньорът може да го предложи, но рядко са способни на пълноценно съпреживяване, да не говорим те да инициират тази енергия във връзката. За сравнение - един вечно приключенски настроен Стрелец или един Близнаци с изключително пластичен ум. При последните двама, обаче, стабилност може, ама друг път.
Препоръчани теми