А аз тук съм го закъсала с един Дон Жуан (телец де) и няма даже къде да си споделя мъката, че не ща да мрънкам като Венъм

Тук си на правилното място. То май всяка жена закъсва като се загаджи с телец...

)
- тогава поведението му е доста различно. Кой знае каква депресия го тресе по отношение на друго увлечение. Добре си направила, че си го отрязала. Това е единственият шанс да се опомни какво му внасяш в живота и би могъл евентуално да има с теб, ако изобщо има такъв шанс за опомняне.
А мъжът Телец е по принцип с огроооомно Его (разбирай склонен да се проявява като комплексар). Предишната явно е забила още тръни в Егото му и сега ще му е доста трудно да предложи читави отношения, ще ти се наложи да си му майка-квачка за нараненото Его, вместо да имаш здравословно партньорство, така звучи историята ти от споделеното. Което не означава да не пробваш, все пак, ако се подредят така нещата, но към момента си направила най-правилното. Оставиш ли го да те разиграва, спукана ти е работата - както по отношение на евентуална връзка с него, така и по отношение на самооценката ти.
)Препоръчани теми