Хиперплазия на клетки

  • 1 552
  • 4
Здравейте,
Втора година на цитонамазка ми излиза следното - ендометриални жлезисти клетки с прояви на хиперплазия. Пап 2а група и имам "раничка", която засега решихме с гинеколога да не се гори. Почитах за тази хиперплазия какво значи, но не ми обясни каза само, че трябва да го следим. Някой има ли идея какво е това ?
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ви консултация с втори лекар.
Какво е обяснението да не се третира раничката?
Виж целия пост
# 2
Че не е спешно при този резултат на цитонамазка, а и нещо за нераждали жени спомена, че не е хубаво да се гори с ток, трябвало с лазер. Не съм проучила това, по-скоро ме интересува тази хиперплазия каква е. Ще посетя явно и друг специалист, благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Хиперплазия е някакво увеличение на лигавицата, разрастване на клетки, което не е типично за мястото.
Направи си консултация.
Виж целия пост
# 4
Мерси, момичета Simple Smile сега се разрових в нета. Явно не е нещо страшно, уж заради хормонален дисбаланс и полипи, но поне полипи нямам. Ще му обърна внимание Flowers Hibiscus
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия