Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 159 022
  • 1 418
# 1 155
Здравейте,

да ви покажа нашата "висяща елха" Grinning
Перфектна за малки пространства и домашни любимци ...

и по тъмно  

п.п. малко се смачкаха снимките...не знам защо така стана?!
Виж целия пост
# 1 156
Ето и част от моята украса



Виж целия пост
# 1 157
Здравейте,

да ви покажа нашата "висяща елха" Grinning
Перфектна за малки пространства и домашни любимци ...

и по тъмно  

п.п. малко се смачкаха снимките...не знам защо така стана?!
Много идейно. Ринговете от какво са?
Виж целия пост
# 1 158
Страхотни неща показвате момичета... Идеи с портокали, канела и още нещо... Simple Smile



Виж целия пост
# 1 159
И на мен ми харесва  Hug
Аз се сдобих с дръвче  newsm44 В немските магазини са пуснали за 15 лева.

Може ли снимки на дръвчето? Relaxed
Ние сме готови с конструкцията на камината, та се надявам докрая на сезона да показвам снимки. Bowtie
Виж целия пост
# 1 160
Здравейте,

да ви покажа нашата "висяща елха" Grinning
Перфектна за малки пространства и домашни любимци
и по тъмно...

п.п. малко се смачкаха снимките...не знам защо така стана?!
Много идейно. Ринговете от какво са?
От депрон 7мм боядисан със зелен спрей Grinning
Виж целия пост
# 1 161
Здравейте,

да ви покажа нашата "висяща елха" Grinning
Перфектна за малки пространства и домашни любимци
и по тъмно...

п.п. малко се смачкаха снимките...не знам защо така стана?!
Много идейно. Ринговете от какво са?
От депрон 7мм боядисан със зелен спрей Grinning
Виж целия пост
# 1 162
Здравейте,

да ви покажа нашата "висяща елха" Grinning
Перфектна за малки пространства и домашни любимци
и по тъмно...

п.п. малко се смачкаха снимките...не знам защо така стана?!
Много идейно. Ринговете от какво са?
От депрон 7мм боядисан със зелен спрей Grinning
Благодаря, дано да не сме изхвърлили нашите остатъци. А спрей откъде? Искам да взема и/или сребърен, златен?
Виж целия пост
# 1 163
Прекрасни елхи и украси видях,поздравления!Скромно от мен:




Виж целия пост
# 1 164
Здравейте момичета
Пускам и аз едни портокали и се връщам назад да гледам красоти
Виж целия пост
# 1 165
Здравейте.Тази година нашата подготовка е в духа на рециклирането.Показвам стара елха обновена при нас,ангели от списания и еленчета от изгорели крушки.





Виж целия пост
# 1 166
Нещо и от мен...
Елхенцето ми 😉



Виж целия пост
# 1 167
Heart
Виж целия пост
# 1 168
Докато направя снимки на декорациите ми, малко встрани от темата - миналогодишни градски украси:




През старата версия снимките си изглеждат нормално; през новата - разтеглени встрани. Дано го оправят този проблем. Иначе е удобство да се качват директно снимките.
Виж целия пост
# 1 169
Ето още малко и от мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия