Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 159 020
  • 1 418
# 1 140
На мен пък елхата си ми харесва така, както е.
Виж целия пост
# 1 141
Бон апети от мен. 😊
Виж целия пост
# 1 142
Здравейте,
Търсих хартиените шаблони за къщички за зимно село и не можах да намеря. Да помоля, ако някой има линк да го сподели.

На стр. 38 от темата има шаблони за къщички.  Peace Ние с малката направихме няколко къщички, но тя си играе с тях, та ще направя нови. Докато търсех линка за къщичките прочетох, че момичетата са ги правили от картон, ние с малката ги изрязахме от принтерната хартия на която ги разпечатах. Обясненията са на стр. 37 от темата.  Peace
Виж целия пост
# 1 143
Hug

Тази година толкоЗ. Нямам място за повече. Остава да сложа и някоя светлинка по прозорците.
Щерката си е украсила стаята, но няма да показвам, че е като във вариететна гримьорна.
Виж целия пост
# 1 144
На мен пък ми стана интерсно да видя стаята на щерката 😁😋
Виж целия пост
# 1 145
A-a-a направи си елхата, а?
Нутелата как е след изпичане?
Аз не смея, че от този блог правих едни рози и си ги ядох сама. Недопечени сякаш стояха.
Виж целия пост
# 1 146
Когато се събуди, ще я попитам. Най-вероятно няма да позволи обаче.
Виж целия пост
# 1 147
Да похваля систъра... Моята украса още не съм я почвала... Wink


Скрит текст:




Виж целия пост
# 1 148
Страхотни украси.Ние още не сме украсили.
Ив,и на мен така ми харесва елхата.Нито е малко,нито много украса.
И един въпрос за топлия шоколад който правите за подарък.Когато ще се пие трябва да се разбърка в бурканчето , да се отделят няколко лъжички в чаша и да се залее с горещо мляко.
Виж целия пост
# 1 149
Браво, момичета, страхотни украси сте спретнали. Аз исках по - голяма елха тази година, но като се замислих, че трябва да е на пода , а с две пълзящи дяволчетата и котка ,май не е много добра идея. Та съм си със старата.
Виж целия пост
# 1 150
Идея за камина... от стар шкаф...

Виж целия пост
# 1 151
Не знаех, че може да се качват директно снимки, ще се възползвам Stuck Out Tongue Winking Eye
Ето и нещо скромно от мен от преди 2 седмици Grinning


 
Такава мъка беше качването и накрая как излезна....няма да го бъде Grinning
Виж целия пост
# 1 152
Спокойно, вижда се всичко. Може да излизат леко деформирани снимките, но поне не се търси къде да се качват, че после да се постват тук.
Иначе като се кликне върху снимката с десен бутон и се даде "Отвори в нов прозорец", снимката се отваря нормално.
Аз съм почти на финала на коледната украса. Останаха ми един-два елемента и съм готова. Тогава ще показвам какво съм направила тази година.
Виж целия пост
# 1 153
Благодаря! Вече преглеждам снимките на другите потребители без проблем.


Доста аматьорско, но на мен си ми харесва Blush
Виж целия пост
# 1 154
И на мен ми харесва  Hug
Аз се сдобих с дръвче  newsm44 В немските магазини са пуснали за 15 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия