Bazı şeyler değişmez 👐
2015г. лагерь Заатари / 2017г. Килиш
Постоянство 👐
какво разбираме ние...



Остава да ги развият.


/ - естествено, че ще е в петък
/ И като всеки пациент
зарядното взе, че се оправи като си видя доктора 

, Злати
, Вичи
благодаря ви, че и днес сте били на линия и сте сложили всичко което се е появило в нета - информация за събитието, снимки, гифчета. И днес момичето ни е била сред височайша компания, която е открила ново училище в този крайграничен град на Турция

дано мигрената ти вече да е поотзвучала. А това, че Туба винаги е имала усет за децата и им е показвала, че ги обича. А те винаги са й отвръщали с любов, което го забелязахме още по времето на Пленителката и снимките с децата тогава. Просто сега покрай Топрак и Майя тази й чувствителност към децата се е увеличила 
вече разбрах и марката на колата на Туба , и къщата й. Но дали е в Истанбул или някъде другаде 


Благодаря ви за всичко от вчерашния ден.


,дано проблема с лаптопа днес се разреши!
Добре,че имаш резерва макар и стар! 
Линка 


не, че не съм видяла хубавите новини, нали си имам телефона и денем всичко с него разбирам. 



Повечето повтарят снимки и видео, които вече знаем. Има интерсни съчетания, като този клип например...да кажем нови снимки на Туба и Енгин
Музиката е добра, става 
Наградата за най-добър филм вече не ме учудва, Впечатлена съм, че добави и наградата на чуждестранното жури, показателно е 
И довечера да стискате палци за Григорий! 

С много заряд са:
За мен са под въпрос колата и къщата, които показват...срам за мен
, но пък се разходих из къщата й



не даде никаква възможност на нашите европейки да проявят ориенталския си манталитет... 

)
- от тези Кристални, които беше сложила)

)
Препоръчани теми