Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 239

  • 86 560
  • 738
# 510
Цитат
2015 Zaatari kampı/ 2017 Kilis
Bazı şeyler değişmez 👐
2015г. лагерь Заатари / 2017г. Килиш
Постоянство 👐







Виж целия пост
# 511








Предаване по ТВ
https://vk.com/video-121564141_456242083?list=ef7d0d1aeeaa4388c5
Цитат
Това е тоалет от началото на този месец. Потвърждава модата на дрехи, близки до домашно и спално облекло
Надин  Hug какво разбираме ние...
Я питай разбирачките от руския и българския форуми, барабар с турските журналюги.  Mr. Green
Това не им харесва... ooooh! ooooh! ooooh!



Странно е, каква ли е причината... Joy
Няма да гадая, те си знаят.  Mr. Green



Даха със всички статуетки... Heart Eyes
Мая и Топрак имат страхотни гени.  Heart Eyes Остава да ги развият.  Peace
Виж целия пост
# 512
Здравейте момичета и от мен в този среднощен час

Нещо сме се запътили към 2 страница Sad
А при мен отгоре се вихри купон ooooh!

Но си чаках до късна доба "доктора" за лаптопа, че зарядното започна да ми прави проблем от известно време. И естествено, че ако нещо ще се скапе -/илинякой  разболее Sad/ -  естествено, че ще е в петък Mr. Green /1-ви закон на Канти hahaha/ И като всеки пациент Whistling зарядното взе, че се оправи като си видя доктора Laughing Но после си показа симптомите . Но не можа да го дооправи тази вечер. Така, че утре ще го чакаме . Сега пиша през стария и понеже клавиатурата ми прави проблеми - ще ме извинявате за грешките Peace

А и днес къщичката ни изобилства от красиви и позитивни снимки на Туба с децата , но този път снимките са от Килис  Peace
Линка Hug, Злати Hug, Вичи Hug благодаря ви, че и днес сте били на линия и сте сложили всичко което се е появило в нета - информация за събитието, снимки, гифчета. И днес момичето ни е била сред височайша компания, която е открила ново училище в този крайграничен град на Турция
А държането на Туба с децата е съвсем естествено. Освен, че иска да ги зарадва с нещо - дали ще е дума, въртележка, или книжка, гледам, че ги изслушва съвсем внимателно Peace



А има и някой моменти, където прави сладурски муцунки или жестове Heart Eyes





Цвети Hug дано мигрената ти вече да е поотзвучала. А това, че Туба винаги е имала усет за децата и им е показвала, че ги обича. А те винаги са й отвръщали с любов, което го забелязахме още по времето на Пленителката и снимките с децата тогава. Просто сега покрай Топрак и Майя тази й чувствителност към децата се е увеличила Peace

Покрай клипа сложен от Надин Hug вече разбрах и марката на колата на Туба , и  къщата й. Но дали е в Истанбул или някъде другаде Wink

Малко четиво за сутринта с кафето  - Вдъхновяващи цитати на Далай Лама Peace
Ето един от тях :
"Целта на живота ви е да бъдете щастливи."
Скрит текст:
Не трябва да си избръснете косата или да замените любимите си дрехи с монашеска роба, за да разберете тайните на щастието от Далай Лама, духовният лидер в изгнание на тибетския народ и носител на Нобелова награда за мир за 1989 г.



"Ако искате другите да бъдат щастливи, бъдете състрадателни. Ако искате вие да бъдете щастливи, бъдете състрадателни."

"Вярвай в собствените си сили. Когато вярваш в тях, ставаш по-силен с всеки изминал ден."

"Когато губите, не губете и урока."

"Съди за успеха по това, от какво трябва да се откажеш, за да го постигнеш."

"Моята религия е много проста. Моята религия е добротата."

"Като човешки същества ние всички искаме да бъдем щастливи. Ключът към щастието е във вътрешния мир. Големите пречки пред него са емоции, като гняв, привързаност, страх и подозрение, докато любовта, състраданието и чувството на отговорност са източници на мир и щастие."

"Понякога тишината е най-добрият отговор."

"За да преодолеем гнева и омразата, е нужно да култивираме техните противоотрови: търпение и толерантност!"

"Голямата любов и големите постижения включват и голям риск."

"Никога не можем да получим мир във външния свят, докато не бъдем в мир със себе си."

"Намирам надежда и в най-мрачните дни, концентрирам се върху най-яркото и не съдя Вселената."

"Вътрешната дисциплина означава борба срещу негативните състояния на ума като гняв, омраза и алчност и култивиране на положителни състояния – доброта, съчувствие и толерантност."

"Човекът жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето; резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето; живее, сякаш никога няма да умре, и после умира, без никога да е живял!"

"Спазвайте правилата: уважение към себе си; уважение към другите; отговорност за всички действия"

"Целта на живота ви е да бъдете щастливи."







Лека нощ!   smile3524
Виж целия пост
# 513
Здравейте Hug

Момичета HugБлагодаря ви за всичко от вчерашния ден.

Казват, че доброто утро носи добър ден,така че слагайте усмивките, заредете се с хубави мисли, отпийте глътка щастие и погледнете света не с очи, а със сърце!
Щастлив ден!
                                 


 

Цитат
Светът е толкова шарен и един ден разбираш, че не е важно колко си слаб, дали лицето ти е съвършено красиво, дали дрехите ти са перфектно съчетани, каква усмивка имаш и изпъкваш ли сред другите… или се сливаш с всички тях. Светът се случва в теб и само той има значение. Какво си постигнал, за какво си мечтал, какво си сбъднал и какво на кого си дал. От значение е какво си научил, колко си извървял и накрая къде си стигнал. Важно е как с другите си се държал, колко добро си раздал и колко злини си забравил. Не е важна суетата, не е важно как хората те виждат, какво мислят за теб и какво ще си кажат. От всичко най-важно е да си щастлив… и да няма значение дали знае целият свят или знаеш само ти…

                         

Хубав ден,дами bouquet
       
Виж целия пост
# 514
Добро утро! Hug



Един клип от вчерашното посещение в училището



Една новина от тъпите журналюги  Mr. Green
Цитат
Возлюбленный Тубы Бюйюкюстюн ресторатор Умут Эвирген накануне вечером был в Фениксе в Этилере. Из ресторана он вышел с советником по прессе. Снимающим фото журналистам он сказал: "Тубы нет, не снимайте. Когда Тубы нет, зачем снимаете меня".
http://www.hurriyet.com.tr/tuba-yok-cekmeyin-40648683
https://vk.com/eatb_haber



Хубав ден ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 515
Добро утро! Hug





Канти Hug,дано проблема с лаптопа днес се разреши! PraynigДобре,че имаш резерва макар и стар! Wink

Вичи HugЛинка Hug







Честита поредна победа на Гришо! bg

Приятна събота на всички,макар и дъждовна! bouquet
Виж целия пост
# 516
Събитието беше отразено в пресата с малко бележки...
Цитат





И накрая сутрешно кафе от Лондон и фотки от мача на Гришо от специалния ни пратеник на турнира.  Laughing
Скрит текст:


Виж целия пост
# 517
Здравейте момичета!  Hug



С няколко дневна мигрена и в прединфарктно състояние заради една серия АСК  ooooh! не, че не съм видяла хубавите новини, нали си имам телефона и денем всичко с него разбирам.  Peace

Прекрасна Туба, че е слънчице ние отдавна го знаем. Разбраха го и тези от Уницеф и го използват добре, като виждам детските личица... ефекта е огромен. Кой друг би свършил това, което нашата вълшебница прави.  Simple Smile

Чак ми стана смешно като си спомних за писанията отпреди време, когато в песата писаха, че Уницеф се отказват от Туба като посланик  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 518


Привет, привет!  Hug
Нови клипчета бол тези дни Grinning Повечето повтарят снимки и видео, които вече знаем. Има интерсни съчетания, като този клип например...да кажем нови снимки на Туба и Енгин Wink Музиката е добра, става Peace



И аз да се направя на клюкарка, не, че вярвам на 100 Wink  Mr. Green Снимките са с хубаво качество.



Радвам му се на Онур Grinning Наградата за най-добър филм вече не ме учудва, Впечатлена съм, че добави и наградата на чуждестранното жури, показателно е Peace


Хубав ден на всички желая! Hug И довечера да стискате палци за Григорий! Heart Eyes
Виж целия пост
# 519



Цитат
Твит от Юнисеф только что.
#UNICEF в сотрудничестве с #tcmeb смогли предоставить услуги @education и психо-социальной поддержки и социальной сплоченности сотни тысяч детей. Большое спасибо @EUDelegationTur и другим партнерам за их щедрую финансовую поддержку. #foreverychild
https://twitter.com/unicefturk/status/931855587616444..
https://twitter.com/unicefturk/status/931854929572057..

Виж целия пост
# 520
Здравейте Hug

Вчера фиестата е продължила,а днес оттеква по медиите. Няма как да не усетя атмосферата и да се усмихна и аз smile3521
Туба винаги е имала страхотна химия с децата - отвътре й идва,  децата го усещат и й се доверяват, но при тази среща на Туба всички изглеждат на 100%  освободени, непринудени  и  спонтанни. Всички се забавляват, стремят се един към друг и искрено сийяят. Може би се дължи, на това че първоначалният шок от подобни срещи е преодолян, а децата веднага откливат.

Повтарям някои кадри Peace С много заряд са:

А и чак сега разбрах защо природата е създала Туба с дълги ръце newsm47



Ако сте пропуснали нещо относно мерките и теглилките на Туба- има ги в този нов клип Grinning За мен са под въпрос колата и къщата, които показват...срам за мен  newsm78 Embarassed
И да обясня защо вчера се позагубих. Дрехите на Туба не бих могла да пробвам - мерките ни меко казано са различни  Sick, но пък се разходих из къщата й Laughing
Да са спокойни всички, които искат Туба да замине на запад. Вече е направила първата стъпка  - купила си е къща многооо на запад. На остров Мърсър, край Сиатъл  Joy Joy Joy
Къщата - Герйъм резиденс, е собственост на американски предприемач и е пример за модерно архитектурно решение - да си едновременно възможно най-близо до земята и водата, и възможно най-високо до небето и планините в далечината.

Ако някой му е любопитно да я разгледа:  https://www.architecturaldigest.com/story/see-how-a-showstopping … f-modern-elegance
С гуги се разбира.
Ако е още по-любопитен да види как изглежда и островът и как тази модернистична къща се вбутва сред другите: https://www.google.bg/search?q=mercer+island+washington+graham+r … rc=KGLhZYTUSdQFBM:

Така се раждат "новините" Mr. Green Някой просто не си направил труда да потърси достоверен материал, друг не се задълбал, ама предал нататък.  Добре че Надин се усъмни, та ми насочи вниманието и погледнах клипа.  Ама пък съм доволна от тази измислена новина - поразходих се на място, което много ми се иска да видя Laughing
Виж целия пост
# 521
Имаме си нова снимка. Кого ли са изрязали?



17/11/2017 Gaziantep #
Виж целия пост
# 522


На наградите Емми 2017 Hilal Saral,Burcu Görgün Toptaş ve Kerem Çatay за сериала Кара севда
Да си спомним първия турски номенант на Емми



И да видим как ще понесат хейтърките два последователни поста, и то с наградите ЕММИ.
Ще се намери ли доносник?  Mr. Green
Виж целия пост
# 523


На наградите Емми 2017 Hilal Saral,Burcu Görgün Toptaş ve Kerem Çatay за сериала Кара севда
Да си спомним първия турски номенант на Емми



И да видим как ще понесат хейтърките два последователни поста, и то с наградите ЕММИ.
Ще се намери ли доносник?  Mr. Green

Имаме вече снимките от сватбата на Серина Уилямс . Един от най-богатите мъже в света се е барнал...в плюшено кадифе Peace


Сигурно са харесали Сюханчето ни, още от плакатната фотография Joy Joy



Виж целия пост
# 524




На наградите Емми 2017 Hilal Saral,Burcu Görgün Toptaş ve Kerem Çatay за сериала Кара севда
Да си спомним първия турски номенант на Емми



И да видим как ще понесат хейтърките два последователни поста, и то с наградите ЕММИ.
Ще се намери ли доносник?  Mr. Green

Имаме вече снимките от сватбата на Серина Уилямс . Един от най-богатите мъже в света се е барнал...в плюшено кадифе Peace


Сигурно са харесали Сюханчето ни, още от плакатната фотография Joy Joy

Ех, Надин  Hug не даде никаква възможност на нашите европейки да проявят ориенталския си манталитет... Sick
Стискам палци за Гришо! Успех!  Peace
А сега малко сходства, забелязани от феновете:







Малко прегръдки, в колажи от феновете (вторият е от Ренибо  Hug)




Една стара фотка, ама сега излиза, направена 2015 по това време (ноември) - наградите Кристална мишка (вероятно различни - Цвети  Hug - от тези Кристални, които беше сложила)



Малко фенски мечти, за подслаждане... Mr. Green




Иронията е, че ако играе Мара във Фатих, Туба всъщност ще бъде майка на героя на Кенан И.  Joy Joy Joy
Ще е готино, най-вече спрямо очакванията на феновете!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
(Казвах ли, че не съм толерантна, но работя върху това!  hahaha hahaha hahaha)
Грозилището, което изложи Турция пред А. Джоли  Mr. Green



И да прочетем мислите й в погледа и изражението... Laughing



И накрая, надявам се тези дни да не осъмнем така:



Щото в Балкана, където съм в момента, е доста студено... ooooh!

Лека нощ!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия