Гримиране – идеи и техники (Тема № 69)

  • 96 482
  • 778
# 450
Момичета, препоръчайте ми хайлайтър, който може да се купи от магазин. Този ще ми е първият и нямам много опит. С бяла и мазна кожа съм склонна към акне.
Новият на Катрис е голяма чиния /огромно количество/ струва 12 лв. и е много хубав.
Виж целия пост
# 451
http://www.catrice.eu/bg/lice/highlighter/detaili/catrice-cosmet … powder-010-1.html Този ли е? Благодаря, много. Да съм и аз блестяща за идващите събития. 🎉
Виж целия пост
# 452
http://www.catrice.eu/de/limited-edition/kaviar-gauche-2017/deta … ighter-c01-1.html
Този е. Peace
Виж целия пост
# 453
Момичета, препоръчайте ми хайлайтър, който може да се купи от магазин. Този ще ми е първият и нямам много опит. С бяла и мазна кожа съм склонна към акне.
Mac. Но матиращ. Моято кожа е същата, но си взех моят хайлайтър от Париж, но тей като той е от основната колекция на Мак, би трябвало да го има и в България.
Принципно хайлайтъра е малко като фон дьо тен-а. Зависи по-скоро от цвета на кожата. На по-тъмни кожи им отива по-златисти,топли нюанси, докато на по-светли им отиват по-студени цветове. Освен това, зависи и от вкуса. Някои хора обичат по-блестящи, други по-невиждащи се.
Аз лично не слагам база по хайлайтъра си, понеже учителката ми по грим ми е забранила да нося друго освен сенки,хайлайтър и червило. Наранява кожата. Поне до към 25 ми казва, че е по-добре да нося само тези три неща.
Но иначе Мак или Too Faced препоръчвам аз за хайлайтър.
Виж целия пост
# 454

Днес го гледах в едно Лили. Наистина е огромен и много фин. Заслужава си покупката!  Peace
Виж целия пост
# 455
Аз го имам този хайлайтър на Катрис - заслужава си, съвсем фин е, стои дискретно, а и не е скъп, което позволява да се пробва от начинаещи Wink
Виж целия пост
# 456
Есенс имат 2 палитри Eye Heart Face със сенки, руж и хайлайтър. Сенките не са особено добри, но хайлайтърът е убиец. Супер ослепителен и пигментиран. Ружът също е добър. Това нещо за малко под 9 лева е супер за начинаещ според мен. Пък и ще имаш и други продукти за ползване от палитричката.
Виж целия пост
# 457
Аз го имам този хайлайтър на Катрис - заслужава си, съвсем фин е, стои дискретно, а и не е скъп, което позволява да се пробва от начинаещи Wink
Много добре изглежда,аз не съм мн. по хайлайтърите,но този поне на снимка ми допада.
Виж целия пост
# 458
Момичета, препоръчайте ми хайлайтър, който може да се купи от магазин. Този ще ми е първият и нямам много опит. С бяла и мазна кожа съм склонна към акне.

Здравей! Аз съм много доволна от този http://www.anastasiabeverlyhills.com/glow-kit-aurora/ABH01-18163.html подходящ е за ежедневна употреба, а този белия цвят от палитрата " Luna " блести много и е подходящ и за вечерно време.
Виж целия пост
# 459
От кой магазин може да се купи палитрата?
Между другото, момичето спомена, че е с мазна кожа - не бих препоръчала твърде бляскави продукти, които подчертават омазняването Thinking
Виж целия пост
# 460
От никой. Продуктите на Анастасия ги нямо в БГ. Може само онлайн да се поръча.
Виж целия пост
# 461
От никой. Продуктите на Анастасия ги нямо в БГ. Може само онлайн да се поръча.
Риторичен беше въпросът Wink
Виж целия пост
# 462
От кой магазин може да се купи палитрата?
Между другото, момичето спомена, че е с мазна кожа - не бих препоръчала твърде бляскави продукти, които подчертават омазняването Thinking

Можеш да си ги купиш от www.anastasiabeverlyhills.com с някоя агенция която купува от USA. Аз направих така, но в момента ги има налични в BeautyBay https://www.beautybay.com/makeup/anastasiabeverlyhills/auroraglowkit/
За жалост като исках да си я взимам я нямаше в BeautyBey и с агенцията доста позакъсня. Бяха обещали, да поемат разхода за транспорта понеже закъсня повече от месец, но това така и не се случи. Няма да поръчам с тях отново.
Виж целия пост
# 463
Аз май за тази палета не съм гледала отзиви. Защо не е хубава? 

Аз четох много отзиви и всичките са хубави. Някои даже пишеха, че палитрата била много по-добра от много други от хай енда. Като я видях и пипнах обаче ме напуши на смях. Нищо не й е хубаво според мен.
Виж целия пост
# 464
Ще е този на Катрис явно. Кожата ми за сега не лъщи толкова, защото док ми изписа един крем за бора с акнето, но все пак не мисля да подсилвам този ефект. Просто искам да предам празничност и сияйност на кожата. МАК нямаме рък за съжаление, а ми трябва за четвъртък. Така, че за сега оставам на този вариант, а той ще се окаже като гледам доста сполучлив.А и предполагам, ако е по-лек ще може да се напласти. Бих пуснала снимки, но опита сочи, че доооста трудно се хваща на снимка ефекта на живо. Благодаря още веднъж за отзивчивостта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия