Аблация на сърцето

  • 248 557
  • 1 019
# 570
Здравей Ани .  Д-Р Стоянов ми каза ;- Аз и д-р Шалганов направихме аблацията и е успешна и сияеше мисля че знам защо, сигуно е започнал да се учи..Каза ми също че вече ги  правели ей така лесно  като направи едно издишане.Първичния преглед д-р Протич каза че ще я прави д-р Балабански, защо не е направил той не знам.Пие Аспирин и лекарствата си за кръвно но много често получава екстрасистули.
Виж целия пост
# 571
Здарвейте на всички!Ай привет от мен  Hug за екстрасистолите не се притеснявай наистина,те са нормален страничен ефект до 6месец след аблацията,но още на 2 притихват!А за д-р Стоянов искам да кажа,че когато аз постъпих за първи път там,той тъкмо беше започнал работа в отделението,беше много мил и обясняваше всичко което ни интересувашеза аблацията като процес и за страничните ефекти след това!За съжаление обаче той само слизаше да гледа аблациите и казваше че много иска някой ден и той да прави Ефи и аблация,но ето че е дошло времето и за него!Аз лично много се радвам,зщото наистина беше един много мил човек,който многони помагаше и обясняваше!При второто мипостъпване той беше в отпуска и неможах да го видя,но питах за него и миказаха че все още не прави аблации!Това е радвам се за д-р Стоянов много!Ай майка ти ще е добре ще видиш! Hug
Виж целия пост
# 572
Къде сте момичета,никакви не пишете-значи сте добре! Hug
Виж целия пост
# 573
Тука сме HugАй, какв остава с майка ти, как е възстановяването? newsm10
Виж целия пост
# 574
Тука сме  Mr. Green Hug
Ама аз съм хремава... и кихам...  Sick
Виж целия пост
# 575
колко често получавахте тези кризи за да се решите вие ,и докторите за аблация
мислите ли ,че като отида на преглед ще ми предложат  аблация  при положение че са 2...3 в  год.
моля споделете .
Виж целия пост
# 576
Мелиса 77  аз мисля че колкото по рано се направи аблация  е по добре предпазваш се от други болести и увреждания.Иди на преглед в трета градска те правилно ще преценят.
Виж целия пост
# 577
Искам да питам всички преминали аблация за тези екстрасистули колко често ги получавахте и колко време.Майка ми всеки ден почти на всеки час има екстрасистули и много се страхува че ще почне пристъп , не мърда от леглото.Купих и от този сироп -глог, мента, валериан.Раните на краката са добре.
Виж целия пост
# 578
Здарвейте, момичета!Как сте?Ай екстрасистолите на един час са нормални лошо е когато в минута станат повече от две!Днес и аз така отидох до трета градска за профилактика-имах едно такова мъничко пристъпче #Crazy,което продължи 1 час и отидох за да ме вкарат в ритъм,но след това ми започнаха едни екстрасистоли ужасни са,наистина имаш чувството че започва пристъп,но това е положението мили хора,ще се успокояваме взаимно и така Praynig AraBesqUe-как си оздравя ли или те е хванал здраво гадният грип-днес болницата беше пълна от болни хора и деца ,лекарката каза че емного коварен тоз грип!Пазете се и пишете-няма кой да ходи на аблация и не пишете а... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 579
Аз ще хода на аблация... ама чак след месец Grinning Не пишеме защото... и аз не знам защо... То че всички се притесняваме от такива интервенции е ясно, ама като са неизбежни какво да се прави... Crazy Аз започвам да си мисля обходимо ли е изобщо да се подлагам на тая процедура, като сега са пристъпи, после ще са екстрасистоли а те самного неприятни... Confusedкато чета за майката на ай колко начесто ги получава... Sick
Виж целия пост
# 580
Маргарит, лекарите определят по състоянието на пациента. Моят лекар прецени, че на този етап нямам нужда от аблация. В момента нямам никакви проблема, да не чуе дявола... Но при всеки човек е индивидуално, за това се ходи на предварителните консултации  Wink

Даре, ще ме съсипе тази настинка.. Грип не можа да стане, ама носа ми е толкова червен, че почти го докарва на цвят на домат. Sick

Не искам да ставам като Николай и да чета проповеди, но наистина голям процент от това, което ни се случва е заради самовнушение и срах. Просто трябва да се мисли по-позитивно. Знам, че е трудно в такива моменти, но всичко идва от главата...
Виж целия пост
# 581
Ехоо тук съм!AraBesqUe и аз съм хремава от доста време,но само нослето ми тече иначе не ми е лошо!А може и да ми е лошо то от повръщане не ми остава време да разбера какво мие newsm78Искам да ви се похваля,че бебчето ми вече има сърчице и за сега бие нормално HugАз получавам дота често пристъпчета вече,но не ме е страх,само ми е некомфортно да ходя всеки път до трета за да ме вкарат в ритъм. #CrazyМаргарит а ти получаваш ли пристъпи сега и какво пиеш?Чести ли са твоите пристъпи,а и кажете ми на някой влиае ли му промяната на времето,защото аз получавам пристъпи когато времето се мени!Ами това е от мен  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 582
Даре, опитвала ли си първо да ги спираш сама пристъпите и тогава да тичаш в болницата?
Виж целия пост
# 583
как ви вкарват в ритам , като отидете в болницата, в нашата бърза помощ ми предлагат да лежа в отделението а аз до скоро кърмех и никакви лекарства не ми даваха.
Виж целия пост
# 584
Мен лично с Ритмонорм венозно. Поне последните 2-3 пъти. А конкретно последния път 2 ампули Ритмонорм венозно и Диазепам мускулно. Иначе преди като бях малка с Кордарон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия