при ухапване - нещо за мазане?

  • 503
  • 8
Здравейте,
имам такъв проблем - дребното ме ухапа докато сучеше, вече 5 дни не минава раната...дали има някаква мазилката, която да помогне да зарасне по-бързо, а и да е безвредна за бебето.  Confused

имам спомен, че някъде четох из темите за нещо такова, но не мога да се сетя къде, още по-малко как се казваше. а положението е ЗЛЕ, мн болииии Cry

големи благодарности  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами мажи с Лансинох, за друго не знам какво имаш предвид. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Вземи си чист ланолин ( в насипно състояние )от аптека, където приготвят лекарства - много съм доволна, а имах страшни рани по зърната; не е толкова скъпо като другите мазила, които го съсдржат
Виж целия пост
# 3
Вземи си чист ланолин ( в насипно състояние )от аптека, където приготвят лекарства - много съм доволна, а имах страшни рани по зърната; не е толкова скъпо като другите мазила, които го съсдржат
Ланолинът по аптеките хич не е чист. Съдържа всякакви химии, с които са обезпаразитявани овцете и т.н. Лансинох е пречистен ланолин. Специално за такива случаи. Но е бая скъп (доколкото разбирам 10г - ок.12 лв)
Виж целия пост
# 4
Обаче голямата туба е на сметка! (60 гр - около 20 лв беше май) Ако ще ползваш редовно, си струва, а и няма да иде зян  - лансиноха на запад се ползва и за кожата на бебето, при подсичане примерно.
Виж целия пост
# 5
мажа с лансинох - не помага хич нещо по-като лекарство трябва в библиотеката намерих нещо за ибупрофен ще пробвам дано помогне....ако се сетите нещо др пишете....
Виж целия пост
# 6
Бебка ме ухапа два пъти на едно и също място и вече почти месец раничката не е напълно зараснала. Знам колко е болезнено, но минава макар и бавно. Аз се мажех само с Лансинох, защото не е нужно да го измиваш преди кърмене. Чудно кремче е! Grinning

 
Виж целия пост
# 7
Лансинох
Виж целия пост
# 8
Пробвай с Дефламол, на мен ми помогна в началото когато ми бяха много разранени зърната, но трябва да го измиваш хубаво преди кърмене, защото горчи. Друго за което се сещам е, ако можеш да намериш това жълтото лекарство, което го дават в родилния дом, аз имах, но го изхабих за съжеление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия