пак за лошата кашлица

  • 986
  • 6
здравейте майчета. Да споделя и аз моя проблем. Детето ми е на 2 години и много често боледува но напоследък като започне да кащля все завършва с антибиотици.  Преди месец имаше пневмония и тогава нямаше как да мине без тях. Сега обаче пак почна да кашля и аз искам да подмина този път антибиотиците и пробвам какво ли не-компреси с ракия, мед и линон, сироп за кашлица, мажа го с хустагил, давам коластрата на Aquasourse ама нищо не помага. Кажете ми как вие се преборвате с кащлицата без да давате антибиотици. Искам само да уточня че живея в чужбина и не съм доволна от докторите тук, защото в повечето случай оставят детето без да дават нищо с предтекста че трябва организма сам да се пребори с вирусите.
Виж целия пост
# 1
Аз на моя му купувам сироп за кашлица! В последно време най-много съм доволна от сиропа Флудитек! Правя му и мляко със карамелизирана захар! Първо карамелизирам захарта и после добавям прясно мляко! Това му успокоява кашлицата! Но много зависи и от кашлицата! Винаги го водя поне до му преслушат гърдите и ако няма температура не взимам антибиотик! Успех!
Виж целия пост
# 2
А хрема има ли, може секрет да тече назад ?
Виж целия пост
# 3
А хрема има ли, може секрет да тече назад ?

Да това може да е, а другият варичнт се га се получават алергиите и да не би да има алергична кашлица. Повръща ли като се закашля силно и постоянно ли кашля или само през нощта?
Виж целия пост
# 4


Да това може да е, а другият варичнт се га се получават алергиите и да не би да има алергична кашлица. Повръща ли като се закашля силно и постоянно ли кашля или само през нощта?
[/quote]

Как се разбира ако кашлицата е алергична?
Виж целия пост
# 5
Когато се получава задух или  по точно предастматичен пристъп.
Виж целия пост
# 6
Непременно да го види лекар,с кашлицата шега не бива.Детето ми често боледува и има алергична компонента,пием Зиртек,а последния път му биха Урбазон и само така се успокои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия