простете за незнанието

  • 778
  • 12
здравейте мами.имам въпрос,но не открих отговора.Помогнете ми.Въпросът ми е-имам син на 5 месеца.кога след раждане мога да направя аборт?Надявам се,че ще ми помогнете.
Виж целия пост
# 1
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.
Виж целия пост
# 2
Няма значение колко ти е голямо детенцето, ако пак си забременяла и бремеността е нежелана-аборт се прави до 3 месец...
Еххххх Tiredщо при мен не става така лесно....
Виж целия пост
# 3
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.
Точно така Peace
Виж целия пост
# 4
Отиди бързо на лекар, ако бременността е нежелана. Прекъсва се до 12 седмица , колкото по-рано , толкова е по-добре.
Успех newsm10
Виж целия пост
# 5
Отиди бързо на лекар, ако бременността е нежелана. Прекъсва се до 12 седмица , колкото по-рано , толкова е по-добре.
Успех newsm10
Peace
Виж целия пост
# 6
Тя иска да попита колко време след раждането може да прави аборт, доколкото разбрах, преди 5 месеца е родила,или бъркам.......
Виж целия пост
# 7
Тоест- дали до 5 месеца след раждането е желателно.
Виж целия пост
# 8
Ами зависи дали е желана бремеността.Иначе не виждам проблем аз newsm78
Виж целия пост
# 9
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.
Peace
Виж целия пост
# 10
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.


 Peace
Виж целия пост
# 11
Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.
Peace
Виж целия пост
# 12
Ами зависи дали е желана бремеността.Иначе не виждам проблем аз newsm78

Проблем е ако е родила със секцио! Направо е по-опасно от бременност като цяло!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия