Кърмене и диета?!

  • 922
  • 15
Един малко тъп въпрос от моя страна-ще ми спре ли кърмата ,ако се подложа на разтоварителен режим за отслабване?Много съм напълняла,на мога да се гледам вече... Sick,а пък не искам да лишавам бебка от кърмата си.
Виж целия пост
# 1
Ami spored men trqbva da se konsultirash s dietolog!!! Toi pone shte ti napravi rejim s koito shte usigorish dostatachnoto kolichestvo hrana..a i kachestveno...
Uspeh
Виж целия пост
# 2
По добре изчакай още малко докато кърмиш Stop а ако толкова искаш папкай повечко плодове и зеленчуци,поне сега ги има в изобилие и е по-лесно(лятото де) newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами аз мисля, че ако не предприемаш драсти4на диета няма проблем, тоест махни вси4ки сладки и тестяни неща и наблегни на киселото мляко, плодове, зелен4уци и прени сокове и салати, 4ерен хляб и не се огхрани4авай.Само махно това което не е полезно за бебока и ще стане, а най добре вклю4и упражнения и много дълги разходки с коли4ката и ще стане Peace

Виж целия пост
# 4
Няма начин да отслабнеш бързо като кърмиш. Иска се време и търпение. Аз минах на диета, свалих над 5 кила и за 2 седмици пресъхнах. Прецени си ти дали искаш подобен резултат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Ох ooooh! болната ми тема Tired
И на мен ми се иска да поотслабна, че вече повече от 2г нося гооооооооолям размер дрехи, и като минавам пред огледало все едно виждам някое угоено свинче Cry ....ама ме е страх да започна диета за да не ми спре кърмата и за сега не мисля да правя...
Ти защо не изчакаш малко  Thinking може пък да започнеш да сваляш от самото кърмене - има много такива случаи Wink ...или пък както са те посъветвали, говори с диетолог.
Има една мама тук, която кърми и прави диета едновременно по съвет на точно такъв специалист и казва, че няма проблем с кърмата - ако искаш мога да я попитам за диетката Wink

Късмет ит желая Peace
Виж целия пост
# 6
Ами аз мисля, че ако не предприемаш драсти4на диета няма проблем, тоест махни вси4ки сладки и тестяни неща и наблегни на киселото мляко, плодове, зелен4уци и прени сокове и салати, 4ерен хляб и не се огхрани4авай.Само махно това което не е полезно за бебока и ще стане, а най добре вклю4и упражнения и много дълги разходки с коли4ката и ще стане Peace




И според мен това е идеалният вариянт!
Виж целия пост
# 7
по-добре да не рискуваш Simple Smile все пак кое е по-важно за теб....сама прецени, само диетата/режима да не са пречистващи , че токсините отиват в кърмата Stop аз за това и се отказах от лунната...........е вярно , че 2г и кусур и още имам 3-4кг. за сваляне Sad но пък без диети и ограничение на ядене и храни Grinning
Виж целия пост
# 8
Ами аз мисля, че ако не предприемаш драсти4на диета няма проблем, тоест махни вси4ки сладки и тестяни неща и наблегни на киселото мляко, плодове, зелен4уци и прени сокове и салати, 4ерен хляб и не се огхрани4авай.Само махно това което не е полезно за бебока и ще стане, а най добре вклю4и упражнения и много дълги разходки с коли4ката и ще стане Peace


Напълно съм съгласна. Не е вярно, 4е докато кърмим не може да се отървем от излиШните кг. Снаха ми след раждането се консултира по този въпрос: препоръките на док. бяха ниЩо пържено, никакви сладкиШи и Шоколад, по4ти ниЩо тестено. ХранеШе се с  много мле4ни продукти, леки меса на пара или фурна, обилно плодове и зелен4уци. резултат: много кърма и здраво, сито беб4е, а пък тя си възвърна кг. за 2 месеца Peace
Виж целия пост
# 9
 Моето мнение е никакви диети докато се кърми.
Аз бях на диета - уж умерена,уж за кърмачки и т.н и кърмих едва 40 дена. Спрели кърмата - нетръгва пак. Хранете си бебенцата и не се измъчвайте.
Цял живот е пред вас - ще отслабвате колкото искате.

Виж целия пост
# 10
ОХ И НА МЕН МИ СЕ ИСКА НЯКАКВА ДИЕТКА ,АМА НЕСМЕЯ,А И ОТ ШОКОЛАД НЕ МИ СЕ ЛИШАВА Mr. Green
Виж целия пост
# 11
ОХ И НА МЕН МИ СЕ ИСКА НЯКАКВА ДИЕТКА ,АМА НЕСМЕЯ,А И ОТ ШОКОЛАД НЕ МИ СЕ ЛИШАВА Mr. Green
Еееееееех този шоколад Rolling Eyes. Аз съм пристрастена, а колко още имам да свааалям ooooh!
Виж целия пост
# 12
Аз съм кърмила 10 месеца. Първите 40 дни, обаче, бях на яка диета - разделно хранене, но без никакви въглехидрати. От това кърмата ми не спря. Препоръчвам на кърмачките да се ограничават поне от тестени и сладкиши, ако искат бързо да възвърнат формата си. Но истината е, че истинското 100% възвръщане идва след спиране на кърменето - от нормализирането на хормоните.
Виж целия пост
# 13
Моето мнение е никакви диети докато се кърми.
Аз бях на диета - уж умерена,уж за кърмачки и т.н и кърмих едва 40 дена. Спрели кърмата - нетръгва пак. Хранете си бебенцата и не се измъчвайте.
Цял живот е пред вас - ще отслабвате колкото искате.


Кърмата може да тръгне пак, стига да имаш нужното желание и търпение! За справка виж в кърмаческия форум.

Иначе според мен част от идеята за пълнеенето по време на бременност е точно, за да има запаси за кърмене, така че спокойно може да се махнат някои по-тежки и калорични неща и особено сега, лятото да се набляга на плодове.
Виж целия пост
# 14
ОХ И НА МЕН МИ СЕ ИСКА НЯКАКВА ДИЕТКА ,АМА НЕСМЕЯ,А И ОТ ШОКОЛАД НЕ МИ СЕ ЛИШАВА Mr. Green
Еееееееех този шоколад Rolling Eyes. Аз съм пристрастена, а колко още имам да свааалям ooooh!
явно сме от един отбор,ама тои моя мъж е виновен постоянно мъкне по3-4 шоколада Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия