Хавански клуб

  • 14 098
  • 285
# 90
О, много ми хареса идеята за южното Черноморие!
Обаче мойто хлапе бозае, та се не трае. Дона, то май и твойто. Как ще идем, а, а???  Sad
Виж целия пост
# 91
Обаче мойто хлапе бозае, та се не трае. Дона, то май и твойто. Как ще идем, а, а???  Sad
О, само виртуално май Sad То и рома само виртуално го поемам, уви... ама докато съм част от хранителната верига, тъй ще е Wink
Добрутро, лейдис, как са ви главите  Mr. Green Айде по нещо свежо за отскок  Party

Виж целия пост
# 92

Това ти ли си, Ламьо Прекрасна?





И що така обърка бедните инсекти с тез рибки? От рома ще да е, не от лютеницата...
Виж целия пост
# 93
аз съм на кафе, все още Grinning Но, както е казал поетът
 'Душата на кафето
е в онази прелестна лъжичка
ром...'
Виж целия пост
# 94
Вили, минала съм покрай... а и в пенсионна възраст ще съм пухкавелка... но ето още едно нещо, за което да помечтая... Grinning
Виж целия пост
# 95
Дами, а тук коя блондинка ще се разпознае?

Виж целия пост
# 96
Аз се нагласих за блондинката, ама виждам хиксче....

Опа, видях я, не, не съм аз, пази боже Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Аз се нагласих за блондинката, ама виждам хиксче....
Ето я, вижда се вече Flutter
Виж целия пост
# 98
Ванилени домашни курабии и фреш от прясно скъсан палмов плод...
Мисля, че трябва да си наемем местен готвач, да ни просвещава в традиционни манджи и сладкюш.

Виж целия пост
# 99
Уфф добрутричкууууу...oooooooooo тежка нощ, тежка сутрин , днес няя сваля цайситИИиииииии
ай наздраве и от мен с нещо свежо - good morning, buenas dias Habana..........ей тук ша пия днес кафе!

после яхам бай-цикЪла и се мяткам на ооооооооооо Опаааааааааааа
.............
ей ви и вас начи......там ли сме днес???? Някой да даде координатите на тва място!
Виж целия пост
# 100
оРомени и прелестни Хавански сестри,
дали(ако ви се ще, де) не може да си продължим литературната сказка по темата. Всички сте много талантливи и с удоволствие ви чета?
Виж целия пост
# 101
О, задължително ще си наемем готвач. Ние ще готвим само разни екстравагантности, които няма да стават за ядене и ще ги изхвърляме в морето Crazy
Виж целия пост
# 102
Развийте сюжета, ще се включа като се върна от детска кухня.
Виж целия пост
# 103
Буенас диас, сеньори! /Мюриель, виж какво съм паметлива bowuu/

Най-впечатлителното на блондинката е пурата и  Joy
Виж целия пост
# 104
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия