Няколко въпросчета

  • 948
  • 19
Здравейте, момичета! Преди малко разбрах, че отново съм бременна и съм много щастлива! Чакам таткото да сте събуди, за да го зарадвам и него. На първо време искам да ви запитам следното: Утре отиваме една тумба на плаж на Шабла, позволено ли ми е? Ами пътя, който е 1 час на отиване и още токлова на връщане? Ами една биричка дали мога да си позволя?
Не се чувствайте длъжни да ми отговаряте, но съм толкова развълнувана и понеже още няма с кого да си плещя, вместо това пиша и то май глупости, ама нейсе).
Приятен ден на всички! ЧАО!
Виж целия пост
# 1
Честито!!! Желая ти леко бременеене и всичко най-най- ...  bouquet

За отиването на плаж, според мен няма проблем. За пиенето на алкохол - аз съм твърдо против, дори и за бира. Това е моето мнение.
Виж целия пост
# 2
Честито  Hug Да мине леко и безпроблемно!

Не мисля, че плажът може да ти се отрази зле, но бих си спестила биричката.  Wink
Виж целия пост
# 3
Честито!!! Желая ти леко бременеене и всичко най-най- ...  bouquet

За отиването на плаж, според мен няма проблем. За пиенето на алкохол - аз съм твърдо против, дори и за бира. Това е моето мнение.
Честито и от мен!!!  bouquet И аз съм за плажа и категорично против алкохола и цигарите!!!
Виж целия пост
# 4
Здравей!И честито  preggo Желая ти леко и безпроблемно бременеене  pacifier
Ами аз бях в 3 месец когато правихме сватба и там си пиинах биричка и малко винце,нямаше проблем стига ти да се цустваш добре.А за пътуването-до 8м.съм пътувала Русе-Пловдив
Стига ти да се чустваш добре  smile3522
Виж целия пост
# 5
Едно голямо честито!

Аз съм за плажа и биричката. А ако толкова се притесняваш може да си пиинеш безалкохолна биричка и да седиш под чадъра.

  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Chestito mnogo se radvame za teb Laughing
 newsm30.Mislja che ne dobre da hodish na plaj, no shtom si v nachaloto mojesh da hodish pone do 2 mesec.Ne e hubavo da se pie birna, no kakto reshish.Uspeh
Pazi se
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви! О.К., плаж без бира!
Виж целия пост
# 8
Честито Simple Smile
Отивай на плаж, но не се излагай директно на слънце- на мен, поне миналата година ми се отрази доста зле-получих слънчева алергия, а за биричката- безалкохолна  Peace
Виж целия пост
# 9
Пътуването и плажът са с повишен риск чак към края на бременността, освен ако докторът не те е предупредил да лежиш. От една биричка нищо няма да стане на бебето (даже някои препоръчват да се пие от време на време, че способствала за образуване на кърма  newsm78)
Виж целия пост
# 10
Честито!Чудесна новина!  bouquet
Аз не мисля,че ще ти навреди чаша бира newsm78,а за плажа-още по малко.Наслаждавай се на почивката си и леко бременеене Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Честито!  bouquet Аз си ходех на плаж без проблем. По принцип имам слънчева алергия, но тогава не ми се прояви. Пийвах винце от време на време  Embarassed, всичко е наред. Е, може наистина бирата да е безалкохолна. Simple Smile Леко бременеене!
Виж целия пост
# 12
ЧЕСТИТАВИ РАДОСТ  bouquet.И не слушай никой каквото ти се пиива ще си пиеш само да нее твърд алкохол,а пре3 бременността е разрешено да си пииваш биричка. Grinning
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен!
Развълнувах се много от постинга ти,ние също правим опити за второ и направо супер ти завиждам,разбира се благородничко!!!
Ходенето на плаж не мисля,че би ти навредило грам.А за биричката,по-добре безалкохолна,но и от една нормална си няма нищо да ти стане нито на теб нито на бебче
Виж целия пост
# 14
Честито!   bouquet
Аз съм и за плажа и за биричката.Аз съм си пийвам от време на време по половин биричка,а и на плаж съм ходила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия