Кога се сбъдват мечтите?

  • 2 780
  • 55
Когато много искаш нещо или когато не го очакваш или когато хем го искаш и не го очакваш Rolling EyesКакво показва личния ви опит Grinning
Виж целия пост
# 1
когато здраво поработя за тяхното сбъдване - това е моят опит и моята рецепта.
Господ помага, но в кошара не вкарва.
Виж целия пост
# 2
Моя скромен опит показва, че хубавите неща/мечтите или стават бързо (веднага като ги пожелаеш) или изобщо не стават.  Confused
Виж целия пост
# 3
Накрая!
Виж целия пост
# 4
Когато си скъсаш г**а от работа  Confused
Виж целия пост
# 5
Моите мечти се сбъднаха тогава, когато бях готова да ги приема.
Виж целия пост
# 6
   Когато си на абсолютното дъно.
Виж целия пост
# 7
когато ги иска6 много силно
Виж целия пост
# 8
Когато силно вярваш че ще се сбъднат Simple Smile
Виж целия пост
# 9
като искам нещо, си го вземам Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Моите мечти се сбъднаха тогава, когато бях готова да ги приема.
  Определено е така:peace:
Виж целия пост
# 11
аз си поставям цели. Мечтите ми са по-скоро от типа, който отглагам за онзи прекрасен момент...на съвкупната среща на време, място и възможност
Виж целия пост
# 12
Когато си пожелая нещо много силно и дойде подходящото време то да се изпълни, то се изпълнява. Това стана преди няколко години, когато за пръв път повярвах в себе си и разбрах какво искам от живота.
Виж целия пост
# 13
Мечтата ти не трябва да е мъглява, освен това трябва да искаш наистина много силно и да визуализираш в съзнанието си. На два пъти ми се случва, неща, които съм искала и съм си представяла по точно определен начин да се случват точно така.
Виж целия пост
# 14
Доре а тези мечти които не са свързани с работа или с материални неща,как са се получавали,защото аз съм на мнение,че някой неща са си на късмет Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия