различават ли се по нещо пюретата за 6 и 8 месеца...

  • 397
  • 6
за 6 и 8 месеца ,освен по това че имат парченца месо?
Мога ли да давам пасирано пюре за 8 месеца на 6 месечно бебче ?
Виж целия пост
# 1
Би трябвало да се различават и по съставките, не само по консистенцията. Ти защо искош да даваш пюре за по-големи newsm78, яжте си от тези за вашата възрастова група.
Виж целия пост
# 2
ами по- ми харесват .....имат по голям избор ....та затова ,иначе си ядем нашите
Виж целия пост
# 3
По размера на частиците-за 8м са по-едри.Да,можеш да ги даваш.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че не е проблем да ги даваш. Доколкото знам разликата е в размера на частиците в пюрето.
Виж целия пост
# 5
ами по- ми харесват .....имат по голям избор ....
Има и още по-голям избор - пържолки, уиски с ядки ... но като му дойде времето!

Освен разликата в консистенцията и съставките на тези за след 8 месеца са по-разнообразни, но с продукти, които още не са препоръчителни за вашата възраст (така е със сигурност за марките, които ние ползвахме - Хип и Семпер - би следвало да е така и при всички останали).
Така, че хапвайте си пюренцата за вашата възраст, разнообразието предстои скоро и ще го има за цял живот ....
Но в крайна сметка зависи кога си захранила и какво хапвате вече, аз горе написах по принцип и от моя личен опит - на вашата възраст не бяхме въвели все още доста храни и пюретата за след 8 месеца бяха с неподходящи за моето бебе съставки.
Виж целия пост
# 6
благодаря ти за мнението ,но както виждаш аз съм задала доста точно въпроса си .Ако исках да питам дали мога да му давам фъстъци ,щях да го направя.
Детето ми е рано захранено.Не се вманиачавам на тема късно захранване ,глутени ,жълтъци и тем подобни щуротии.
Благодаря на момичетата които ми отговориха по темата .  bouquet
Все ще се намери някой да ти дава "СЪВЕТИ"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия